+420 601 106 601

Služby

Našim klientům poskytujeme vždy 100% servis – perfektní služby, férový a osobní přístup. Na tomto si zakládáme od začátku a nehodláme to měnit.

Strategie na prvním místě

Nastavíme prodejní strategii

Je to tak, o úspěchu rozhoduje vhodně nastavená prodejní či nájemní strategie. Rozhodující je správně zvolena prodejní cena, kterou ovlivňuje několik faktorů. Zohledníme plánovanou dobu prodeje, případné náklady na držení nemovitosti, či předpokládaný vývoj na trhu, čímž zajistíme nejvyšší profit pro majitele.

Vytvoříme cenovou mapu a odhad ceny

Pomocí našich zkušeností a dat z cenové mapy Vám zdarma odhadneme tržní cenu.

Nechte Vaši nemovitost zazářit

Homestaging a příprava nemovitosti

Poradíme Vám, jak co nejefektivněji nemovitost připravit. Někdy pomůže i drobnost - úklid, posekání zeleně, nové žárovky ve svítidlech, vymalování… Připravíme Vaši nemovitost k nafocení a k prohlídkám - interiér doladíme pomocí doplňků tak, aby působil skvěle. Focení samozřejmě zajistíme dle posledních trendů našim profesionálním fotografem.

Videoprohlídka

Profesionálně natočené video vašeho bytu či domu dokáže potenciálnímu zájemci předat jedinečnou atmosféru Vašeho domova.

Virtuální prohlídka

Díky virtuální prohlídce se mohou zájemci v nemovitosti doslova projít a udělat si vlastní představu o prostoru a rozmístění.

Propagace a reklama

Připravíme poutavý inzerát, který budeme propagovat na všech větších realitních serverech, včetně nejnavštěvovanějších sreality.cz a reality.idnes.cz. Zajistíme další propagaci na sociálních sítích a přednostně nabídneme těm, kteří u nás bydlení poptávají. Vzhledem k naší bohaté databázi dokážeme Vaši nemovitost zobrazit obrovskému počtu lidí.

Vyřizování nechte na nás

Průkaz energetické náročnosti budovy

Víte, že při prodeji nemovitosti musíte mít průkaz energetické náročnosti budovy? Pomůžeme Vám ho v rámci našich služeb zařídit.

Prohlídky a vyjednávání o ceně

Nebudete se muset o nic starat - veškeré prohlídky může Váš makléř absolvovat sám. Případně zajistí, aby termíny prohlídek zapadaly i do Vašeho kalendáře. Všechny nabídky dokážeme profesionálně vyhodnotit. Vzhledem k domluvené prodejní strategii mezi námi, budeme do puntíku ctít domluvené požadavky.

Podpis rezervační a kupní smlouvy

Papírování kolem prodeje nemovitosti je hodně, podpisem rezervační smlouvy vše začíná. Aby pro Vás byla administrativní zátěž co nejmenší, spolupracujeme s advokátní kanceláří AK LEGALE a máme nastavené procesy, které eliminují např. rezervaci nemovitosti někým, kdo není dostatečně bonitní. Všechny smlouvy jsou vytvořeny na míru každému případu od advokátní kanceláře tak, aby Vás co nejvíce chránily.

Co vše zařídíme?

Katastrální úřad

Zajistíme komunikaci a doručení dokumentů k prodeji na katastrální úřad a zařídíme zapsání vlastnického práva.

Postaráme se až do konce

Předání nemovitosti

Jakmile katastrální úřad vše zapíše, předáme nemovitost novému majiteli a vám necháme vyplatit peníze z úschovy.

Přepis energií na nového majitele

Na závěr vám nabídneme pomoc s přepisem energií na nového majitele.

Pobočky a makléři

Seznamte se s našim týmem makléřůzobrazit kontakty
Postaráme se o Vaše bydlení

Pokud jde o Váš domov, spokojte se jen s tím nejlepším.