+420 601 106 601

O společnosti

Naším posláním je pomoct každému najít si své místo k životu.

Společnost NRG International Realty spojuje špičkové talenty z oboru realit. Jsme rozmanitý tým lidí s jednotnou vizí.

Naši makléři jsou důvěryhodní poradci, kteří pomáhají všem, od začínajících kupujících až po zkušené prodávající, činit lepší a informovanější rozhodnutí ohledně realit. Mají velké znalosti lokality, ve kterých působí a schopnost vyjednat správnou prodejní cenu mezi kupujícím a prodávajícím.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a aktivně. Provedeme Vás celým procesem prodeje či nákupu nemovitosti. Naším cílem je zajištění hladkého průběhu obchodu a zkrácení doby prodeje na minimum. Dosahujeme toho kombinací profesionálního přístupu a moderních postupů při prodeji nemovitosti. Spolehnout se můžete na každého z našich více než 100 obchodníků po celé ČR.

Naši makléři jsou nejen dobří obchodníci, ale mají také zkušenosti z marketingu a ovládají kompletní problematiku realitních transakcí. Navíc, ti nejlepší makléři inspirují všechny ostatní, a proto se jako společnost posouváme neustále dopředu.

Vnímáme obecnou možnou nedůvěru v práci realitních makléřů, proto u nás veškeré služby plníme na základě vzájemné smlouvy. Vy tak máte 100% jistotu, že pro Vás odvedeme kvalitní služby a v plném rozsahu. Díky našim makléřům, propracovaným postupům a službám proměňujeme realitní zkušenosti na pozitivní.

Pro makléře

Pokud Vás baví pestrá a tvůrčí práce s lidmi, chcete-li pracovat v kolektivu těch nejlepších profesionálů v oboru realit se zkušenostmi a možností prodeje nemovitostí v ČR i v zahraničí a líbí se Vám naše vize - ozvěte se nám , rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.

Napište nám a ozveme se Vám zpátky.

A.
Kutnohorská 10/55, Praha 111 01
Zastihnete nás po - čt 9:00 - 17:00, pá 9:00 - 15:00
T.
+420 776 107 432
E.
dolnimecholupy@nrgreality.cz
Kontaktujte nás
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Pobočky a makléři

Seznamte se s našim týmem makléřůzobrazit kontakty
Postaráme se o Vaše bydlení

Pokud jde o Váš domov, spokojte se jen s tím nejlepším.