Služby

Jak prodáváme a pronajímáme nemovitosti? Dát inzerát na internet dnes dokáže každý. V čem Vám pomůže dobrý makléř?

Služby - nrgreality

 1. Nastavení strategie

  Držíme se pořekadla ,, dvakrát měř a jednou řež". Je to tak, většinou o úspěchu rozhoduje vhodně nastavená prodejní či nájemní strategie. Vhodným nastavením parametrů Vám šikovný makléř ušetří několika měsíční nervy i velkou část kupní ceny.

 2. Odhad ceny

  Pomocí našich zkušeností a dat z cenové mapy Vám zdarma odhadneme tržní cenu.

 3. Příprava nemovitosti

  Poradíme Vám, jak co nejefektivněji nemovitost připravit. Někdy pomůže i drobnost - úklid, posekání zeleně, nové žárovky ve svítidlech, vymalování,.... Jsme schopni Vám pomoci vše vyřídit a zrealizovat.
 4. Průkaz energetické náročnosti budovy 

  Víte, že při prodeji nemovitosti musíte mít průkaz energetické náročnosti budovy? Pomůžeme Vám ho v rámci našich služeb zařídit.
 5. Homestaging

  Říká se tomu "homestaging" nebo-li dekorování nemovitostí – byt nebo dům doladíme pomocí doplňků tak, aby na fotkách působil skvěle.

 6. Profesionální fotky

  Profesionální fotograf nemovitost nafotí kvalitním fotoaparátem dle posledních moderních trendů.

 7. Videoprohlídka

  Profesionálně natočené video vašeho bytu či domu dokáže potenciálnímu zájemci předat jedinečnou atmosféru vašeho domova.

 8. Virtuální prohlídka

  Věděli jste, že i v této době lze vytvořit virtuální prohlídku Vaší nemovitosti díky které se může potenciální klient nemovitostí projít, aniž by ohrozil Vás, Vaši rodinu, nebo sám sebe.

 9. Propagace a reklama

  Inzerát pro Vaši nemovitost připravíme a vyinzerujeme na všech větších realitních serverech včetně sreality.cz a reality.idnes.cz. Pro propagaci používáme i sociální sítě. Díky velkému zázemí dokážeme Vaši nemovitost zobrazit obrovskému počtu lidí.

 10. Prohlídky a vyjednávání o ceně

  Nebudete se muset o nic starat - veškeré prohlídky může Váš makléř absolvovat sám. Prohlídek může být i několik desítek a je na naší zodpovědnosti vybrat pro Vás solidního zájemce, který zaplatí vaši cenu. Během prohlídek i při následné komunikaci se zájemci se nevyhneme pokusům o smlouvání. I proto doporučujeme nechat vše na profesionálovi - z Vašich požadavků necouvnu, protože znám přesnou hodnotu vaši nemovitosti.

 11. Podpis rezervační a kupní smlouvy

  Papírování kolem prodeje nemovitosti je hodně, podpisem rezervační smlouvy vše začíná. Aby pro Vás byla administrativní zátěž co nejmenší, spolupracujeme s advokátní kanceláří AK LEGALE a máme nastavené procesy, které eliminují např. rezervaci nemovitosti někým, kdo není dostatečně bonitní. Všechny smlouvy jsou vytvořeny na míru každému případu od advokátní kanceláře tak, aby Vás co nejvíce chránily.

  Co vše zařídíme?

  • rezervační smlouva
  • smlouva o smlouvě budoucí kupní
  • kupní smlouva
  • depozitní smlouva finančních prostředků
  • předávací protokol
 12. Úschova kupní ceny

  Zajistíme a uhradíme poplatek za zřízení úschovy kupní ceny advokátní/bankovní. Peníze za prodej Vaší nemovitosti tedy budou po dobu převodu v bezpečí.

 13. Katastrální úřad

  Zajistíme komunikaci a doručení dokumentů k prodeji na katastrální úřad a zařídíme zapsání vlastnického práva. 

 14. Předání nemovitosti

  Jakmile katastrální úřad vše zapíše, můžeme nemovitost předat novému majiteli a vám nechat vyplatit peníze z úschovy.

 15. Přepis energií na nového majitele

  Na závěr vám nabídneme pomoc s přepisem energií na nového majitele.

 

Dává Vám to smysl?

Kontaktujte nás, rádi Vám naše služby nezávazně představíme.

*
*
*
*
email: phone: fullname: