+420 601 106 601

Výnosový hotel na Jónských ostrovech o celkové ploše 320 m2

Διβαράτα

ID nabídky: 634
9 900 000 Kč
15 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.

Tentokrát prezentujeme výnosový hotel na Jónských ostrovech o celkové ploše 320 m2. Pouhých 300 m k nádherné, malebné pláži s křišťálovou vodou.
Hotel je součástí komplexu, který se skládá ze čtyř budov a má společný bazén, zahradu, společenské prostory. Předmětem prodeje je jedna ze 4 budov. Zajištěný byznys „na klíč“ včetně vybavení personálu a správy.
Dvoupodlažní nemovitost má 11 apartmánů skládajících se z pokoje, kuchyně, sprchového WC a balkonu nebo verandy v závislosti na podlaží. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, lednicí, elektrickým sporákem, postelemi, vestavěnou skříní, komodou atd. Hotel stojí na pozemku o rozloze 2 000 m², který je pokrytý zelení s pečlivě udržovaným trávníkem.

Mezi řeckými ostrovy, kterých je bezmála 3 000, je tento považován za ten nejzelenější a dle mnohých také nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své geografické poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu. V jarních měsících doslova září barvami nejrůznějších květů a poupat. Mnohé rostliny lze spatřit jen tu a nikde jinde na světě. Daří se tu mnoha rostlinám, keřům a stromům a to společně vytváří překrásný zelený závoj v kontrastu s tyrkysovým mořem a zlatavým pískem slunných pláží.
Ostrov je spojen s dějinami Řecka od počátků řecké mytologie a je to jeden z nejrozmanitějších ostrovů, kde se spolu potkávají architektura, antická historie, divoká příroda, lahodné moře, bělozlaté pískové pláže, skalnaté a malebné zálivy a je nekonečnou inspirací pro milovníky Art Fotografii či malování.
Cena: 400.000 € (k jednání) včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance, tlumočení a doprovodu. Nemovitost pro vás připravíme, jako výnosové podnikání "na klíč" včetně správy a personálu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.
Více informace po podepsání Confidential Agreement (Dohody o Zachování Mlčenlivosti)

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
180 m²
Užitná plocha
320 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybavení
Částečně vybaveno
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Bezbariérový
Ano
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.