Vily Daya Nueva

Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva
Vily Daya Nueva

Popis nabídky

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízím vily v Daya Nueva v klidné lokalitě a krásném prostředí jihovýchodního Španělska ,kde téměř po celý rok svítí sluníčko.
Vily mají 3 ložnice , 2 koupelny ,vybavenou kuchyňskou linku spojenou s obývacím pokojem. Parcelu od 241 m 2 s bazénem .
Letiště 35 km ,krásné pláže a spousta vyžití. V blízkém okolí se nachází vyhlášená solná jezera .
Na místě se vám bude věnovat náš česky hovořící kolega ,který vám zařídí veškeré potřebné dokumenty, prohlídku vzorového domu a zajistí až 50% HÚ z ceny nemovitosti.
Nabízíme kompletní správu nemovitosti.
Pro více informací mě kontaktujte.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 1474 Lokalita Obec Daya Nueva Ulice skryto Cena Cena domu 278 000,00 Provize včetně provize
Jan Bareš
Jan Bareš obchodní ředitel, strategie a rozvoj společnosti +420 603 577 795 baresjan@nrgreality.cz Další nabídky makléře
Kontaktujte nás
*
*
*
lname: fname: fullname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je obec