+420 601 106 601

Vila v Daya Nueva- Španělsko

Daya Nueva

ID nabídky: 1 831
7 848 000 Kč
12 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám představujeme nové vily s názvem Olive Colection, tyto vily jsou postaveny v nejvyšším standardu s důrazem na kvalitu a design. Jsou dispozičně řešeny třemi ložnicemi a třemi koupelnami, dále mají obývací pokoj s krbem a kuchyň s vestavěnými spotřebiči a jídelnou. Na pozemku najdete také spoustu místa k odpočinku a bazén. Na střeše pak prostorné solárium. Tyto vily nabízí výbornou investiční příležitost , nebo skvělé místo pro váš budoucí život. V této části Španělska svítí téměř po celý rok sluníčko a pro to je tak často vyhledávaným místem turistů. V blízkosti našich vil naleznete solná jezera , která jsou známá svými léčivými účinky a pro to je také toto místo dlouhodobě určováno společností WHO jako nejzdravější místo k žití. Na letiště Alicante se dostanete za pouhých 30 minut, nabízí pravidelné lety z Pardubic i z Prahy.
Nabízíme správu nemovitosti.
Na místě se vám bude věnovat náš česky hovořící kolega, který vám zařídí veškeré potřebné dokumenty, prohlídku vzorového domu a zajistí HÚ. Také v případě zájmu zajistíme správu nemovitosti.
Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
140 m²
Plocha pozemku
257 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
1 pokoj
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.