+420 601 106 601

Vila v Daya Nueva- Španělsko

Daya Nueva

ID nabídky: 1 829
6 645 600 Kč
11 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Nabízíme vám ke koupi krásné prosluněné vily s vlastním bazénem ve Španělsku. Vily jsou postaveny z velmi kvalitních materiálů s důrazem na moderní design. Dispozičně řešeny třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a moderní kuchyní s vestavěnými spotřebiči spojenou s obývacím pokojem . Na pozemku pak naleznete bazén a spoustu místa k odpočinku. Na střeše pak prostorné solárium s krásným výhledem do okolí. Vily představují výbornou investiční příležitost nebo krásné místo pro váš budoucí život.
Letiště 25 km - přímé spojení Praha- Alicante, nebo Pardubice - Alicante.
Krásné pláže a spousta sportovního vyžití. To vše nabízí Daya Nueva a blízké okolí. Nedaleko naleznete solná jezera , která jsou známá svými léčivými účinky a WHO toto místo dlouhodobě určuje jako nejdravější pro život. V této části Španělska svítí až 300 dní v roce sluníčko, proto se zde můžete věnovat svým oblíbeným aktivitám téměř po celý rok.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Jedná se o projekt, který je již ve výstavbě a bude brzy dokončen .
Na místě se vám bude věnovat náš česky hovořící kolega, který vám zařídí veškeré potřebné dokumenty, prohlídku vzorového domu a v případě zájmu vyřídí HÚ. Nabízíme kompletní správu nemovitosti.
Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Ve výstavbě
Užitná plocha
190 m²
Plocha pozemku
242 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
V bloku
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.