+420 601 106 601

Prodej vily, 86 m²

ID nabídky: 1 502
5 064 000 Kč
6 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabídnu vilu typu bungalov v Daya Nueva v jihovýchodním Španělsku. Vila nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči. Na pozemku se nachází bazén a odpočinková zóna.
Vila nabízí výbornou investiční příležitost. Španělsko je oblíbeným místem jak turistů, tak i lidí, kteří zde chtějí žít. Vila se nachází v blízkosti solných jezer, které mají léčivé účinky a WHO toto místo určila, jako nejdravější pro život. V této části Španělska svítí až 300 dní v roce sluníčko a tak představuje tato lokalita to pravé místo pro odpočinek i trvalé žití.
Na místě Vás bude čekat náš česky hovořící kolega , který Vám pomůže s vyřízením všech potřebných dokumentů a s HÚ.
Zajistíme Vám také odvoz z letiště a zpět a ubytování.
Nabízíme kompletní správu nemovitosti.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat .

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
86 m²
Plocha pozemku
154 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.