+420 601 106 601

Vila u moře v Barceloně

Barcelona

ID nabídky: 2 056
86 160 000 Kč
14 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme vilu v Barceloně, postavenou ve vysokém standardu. Tato vila má vše po čem toužíte. Ohromí Vás svými pěti ložnicemi a pěti koupelnami, plně vybavenou kuchyní, klimatizacemi, podlahovým vytápěním, mramorovými podlahami i vlastním kinosálem, saunou a posilovnou. Samozřejmostí jsou také venkovními žaluzie. V neposlední řadě Vás jistě zaujme krásná udržovaná zahrada s posezením a nechybí ani stání pro dvě auta.
K pláži to je pouhý 1 kilometr.

Nabízíme správu nemovitosti a s vyřízením HÚ Vám rád pomůže náš česky hovořící kolega, který Vás bude čekat na místě .

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
392 m²
Plocha pozemku
873 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.