+420 601 106 601

Vila Hojnosti pro rekreaci a podnikání, Jónské ostrovy

Ipsos

ID nabídky: 1 048
20 800 000 Kč
25 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.

Luxusní vila nabízí klidné a soukromé prostředí rodinné rezidence, uprostřed olivového kopce. Pohádkový výhled na západ slunce a na moře je přesně to, co bychom si mohli dopřát v době plné stresu a negativismu. Nadčasová vila se s rozlohou 320 m2 rozprostírá na 4.200 m2 velkém pozemku. Dům disponuje celkem 12 místnostmi: rodinný mezonet 5+kk a 3 zcela samostatné apartmány. Garáž pro 4 vozidla. Zároveň se tu může ubytovat více hostů a také personál, který se o vše postará celoročně.
Vstup do vily je přes kamenem dlážděnou terasu s kvetoucím ostrůvkem. Na spodní terasu s velkým bazénem jdete přes pohádkovou kamennou bránu.
Veliký bazén s výhledem na západ slunce, severní a západní pobřeží, ostrovy a vzdálené vesnice.
Rodinná část:
1P. Světlá vstupní hala. Obývací místnost (9,5 m2 x 7,3 m2) je řešená jako open-plan s plně vybaveným kuchyňským koutem. Dominantou obývacího pokoje je krb v tradičním prvku ze štuku, mramoru a dřeva. Nechybí šatny a sprchy. Vnitřní schodiště do spodní částí domu s ložnicí a garáží. Kolem patra vede velikánská terasa, která poskytuje nepřekonatelný výhled na horizont moře. Master Bedroom Suite zahrnuje: ložnici, šatnu, vlastní koupelnu a samostatný přístup ze spodní terasy.

2P má celkem 4 ložnice z nichž jedna má svojí vlastní koupelnu. Z každé ložnice se dostanete na další terasu nebo balkón. Další koupelna a sprcha jsou na chodbě.

Přízemí: 3 samostatné apartmány. Každý apartmán 2+kk se sprchou a vestavěnými skříněmi. Apartmány mají každý svůj samostatný přístup.
Konstrukce a materiály stěn, oken, dveří a střechy poskytují úplnou izolaci na úrovni nejvyšší kvality, která umožňuje řízení ohřevu budovy v létě a tepelných ztrát v zimě, což nabízí velmi ekonomické provozní náklady. Výkonný moderní plynový/naftový kotel, 5-ti zónové teplovodní a ústřední topení na dvě paliva (nafta nebo plyn). Všechny okenní a terasové otvory mají integrovanou síťovinu proti hmyzu a mají uzamykatelné žaluzie. Vila je obsluhována 95 m3 samostatnou podzemní nádrží na vodu, která je zásobována z dešťové vody a sekundárně může obsloužit celou vilu autonomně. Klimatizace je ve všech obytných prostorech.
Abyste mohli plně ocenit tuto nemovitost je třeba ji vidět. Do detailu promyšlené vnitřní prostory, nekonečné soukromí a smysl pro detail v kouzelném prostředí - to vše určitě zapůsobí na ty, kteří hledají jedinečnou příležitost.

Cena 800.000€ včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek. V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
320 m²
Plocha pozemku
4 200 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Bazén:
ANO
Garáž:
2
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
Atypický
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.