+420 601 106 601

Rodinný dům 4+kk, Bohdaneč u Zbraslavic, 1048m2

Prostřední Ves, Bohdaneč u Zbraslavic, Prostřední Ves

ID nabídky: 2 602
9 490 000 Kč
18 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Dům s dispozicí 4+kk v sobě kombinuje vzhled tradičních rodinných domů a prvky moderní architektury. S užitnou plochou 95,18 m2, třemi pokoji a velkým obývacím pokojem nabízí dostatek prostoru párům i vícečlenným rodinám.
Tradičnímu půdorysu dominuje obývací pokoj s jídelnou o rozloze 23,5 m2, ve kterém se nachází dveře umožňující pohodlný vstup na terasu a na zahradu. Součástí hlavní místnosti je kuchyň, která je volně přístupná a přitom chytře schovaná v rohu domu, aby se oddělil společenský prostor od pracovního.
Tento úžasný dům je situován v krásné obci Bohdaneč na rozhraní Vlašimské a Hornosázavské pahorkatiny, jen kousek od malebného Pilského rybníka. Obec se nachází v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji, přibližně 20 km na jih od Kutné Hory a 12 km na severovýchod od Zruče nad Sázavou.
Při stavbě rodinných domů pro naše klienty klade NRG reality důraz na komfort, kvalitu a především nízkou energetickou náročnost (cca 3000 Kč/měsíc). Navíc, pokud se rozhodnete pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci, včetně projektové dokumentace, stavebního povolení a samotné stavby.
Pokud uvažujete o financování této nemovitosti hypotékou, máme pro vás skvělou nabídku s úrokovou sazbou od 4 %! A nezapomeňte, že v blízkých Kutné Hoře a Zruči nad Sázavou naleznete veškeré občanské vybavenosti, lékaře, obchody, školy a další služby. Toto je šance, na kterou nechcete zapomenout, tak neváhejte a kontaktujte nás nejlépe teď!

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
95 m²
Plocha pozemku
1 048 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Ústřední elektrické
Odpad
Veřejná kanalizace
Elektřina
230 V
Bezbariérový
Ano
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.