+420 601 106 601

Rodinná Rezidence nad mořem na „Želvím ostrově" Zakynthos!

κ. Ζακύνθου, Zakynthos

ID nabídky: 1 618
11 250 000 Kč
24 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí, developerské novostavby rekreačních komplexů či areálu nebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Zadejte nám Vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi.

Vynikající příležitost za velmi výhodnou cenu - ke koupi Rodinná Rezidence nad mořem na „Želvím ostrově" Zakynthos!
Vila o rozloze 4+1 z přírodního kamene v řeckém klasickém stylu. Váš malebný domov, kde je bydlení spjaté s přírodou.
Krásná vila s úchvatným výhledem na azurové moře, která je obklopena nekonečnou zelení. Stojí na velkém soukromém pozemku 1.500 m2 uprostřed olivového háje. Stavba harmonicky zapadla do lokality, ve které jsou i stylově podobné domy.
Tato vila bude naprosto dokonalou volbou i pro milovníky jachtingu. Je zde téměř na dosah, cca 15 min jeden z vyhlášených přístavů.
Na letišti jste do půl hodiny autem.

Vila disponuje 3 prostornými ložnicemi, velkým obývacím pokojem a kompletně zařízenou kuchyní.
Bezpochyby jedním z nejoblíbenějších míst bude velký 20 m2 balkon s magnetickým výhledem na zelené okolí a azurové horizonty moře.
Do moderního zařízení domu patři také solární ohřev vody. Dům je plně klimatizovaný, je zde autonomní topný systém, hliníkové okna, bezpečnostní dveře. Vše toto zajišťuje budově Energetickou třídu A.

Mezi řeckými ostrovy, kterých je bezmála 3 000 jsou Jónské ostrovy považované za nejzelenější a dle mnohých také nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své geografické poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu. V jarních měsících ostrov doslova září barvami nejrůznějších květů a poupat. Mnohé rostliny lze spatřit jen tu a nikde jinde na světě a to společně vytváří překrásný zelený závoj v kontrastu s tyrkysovým mořem a zlatavým pískem slunných pláží.
Zde se spolu potkávají architektura, antická historie, divoká příroda, lahodné moře, bělozlaté pískové pláže, skalnaté a malebné zálivy a je nekonečnou inspirací pro milovníky Art Fotografii či malování.

Cena: 450.000 € Cena neobsahuje notářský poplatek a smluvní provize RK včetně servisu, tlumočení a doprovodu.
Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance.
V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transport z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních, kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
130 m²
Plocha pozemku
1 500 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
S vybavením
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.