+420 601 106 601

Pronájem obchodního prostoru, m2, Pražská, Kolín

Pražská 302, Kolín II, Kolín

ID nabídky: 3 904
20 000 Kč za měsíc
22 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Pokud hledáte ideální komerční prostory pro vaše podnikání, máme pro vás jedinečnou nabídku! Nabízíme pronájem výjimečných obchodních prostor na frekventované ulici Pražská v Kolíně. Tyto prostory vám nabídnou vše, co potřebujete pro úspěšný provoz vaší firmy.Komerční prostory, vhodné pro obchodní účely
Dispozice: 3 kanceláře, velká vstupní chodba, kuchyňka, samostatný záchod
Užitná plocha: 140 m²
Lokalita: Pražská, Kolín
Cena: 20 000 Kč měsíčně
Stav objektu: Velmi dobrý, k nastěhování srpen 2024Nacházíte se v centru Kolína s výbornou dostupností a vysokou frekvencí potenciálních zákazníků. Dispozičně řešeno: 3 větší místnosti umožňují flexibilní uspořádání podle vašich potřeb, velká vstupní chodba poskytuje dostatek prostoru pro recepci nebo čekací prostor, kuchyňka a samostatný záchod zajistí komfort pro vás i vaše zaměstnance. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, takže se můžete okamžitě nastěhovat a začít podnikat bez nutnosti dalších investic. Nájemné činí 20 000 Kč měsíčně + poplatky za plyn a vodu (3 000 Kč), elektřina se přepisuje na nájemníka. Kauce ve výši 40 000 Kč a provize 20 000 Kč + DPH.

Pracovat v prostředí, které je nejen funkční, ale i reprezentativní, má zásadní vliv na úspěch vašeho podnikání. Naše prostory vám nabídnou perfektní kombinaci pohodlí, estetiky a praktičnosti. Myslíme na každý detail, aby vaše podnikání mohlo vzkvétat.


Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční
Užitná plocha
121 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybavení
S vybavením
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.