+420 601 106 601

Pronájem komerčního prostoru, 153m2, Čáslav

nám. Jana Žižky z Trocnova, Čáslav-Staré Město, Čáslav

ID nabídky: 3 603
12 000 Kč za měsíc
9 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Představujeme vám jedinečnou příležitost pro podnikání v Čáslavi. Harley’s Bar, komerční prostor s dlouholetou tradicí a stabilní klientelou, hledá nového nájemce.

Lokalita a prostor

Bar je umístěný přímo na náměstí, nabízí skvělou polohu, ale i neopakovatelnou atmosféru. Jako jediný bar v okolí, který je v provozu již 11 let, si získal srdce mnoha stálých zákazníků. Prostor o velikosti 153 m2 poskytuje dostatek místa pro vaše nápady a podnikatelské plány.

Vybavení a stav

Bar je plně vybavený a v provozu, což umožňuje novému nájemci okamžitě převzít a pokračovat v úspěšném podnikání. K přenechání je kompletní vybavení včetně baru, zásob, nábytku, osvětlení, vzduchotechniky, aparatury a celkového stavu, který vidíte na fotografiích. Stav objektu je hodnocen jako velmi dobrý, což zajišťuje minimální počáteční investice do úprav a možnost okamžitého podnikání.

Finanční podmínky

Měsíční nájemné činí 12 000 Kč + měsíční poplatky na energie ve výši 4 000 Kč. Majitel požaduje odstupné za přenechání kompletního vybavení, což je investice, která se vám mnohonásobně vrátí díky již zavedenému podnikání a věrné klientele. Přesný soupis celkového vybavení bude připraven na osobní prohlídce.

Příležitost

Tato nabídka představuje ideální příležitost pro každého, kdo hledá místo pro svůj podnikatelský sen, chce pokračovat v úspěšné tradici nebo přinést do Čáslavi nový vítr. Buďte součástí příběhu Harley’s Bar a vytvořte si svůj vlastní úspěch.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku prostoru.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční
Užitná plocha
153 m²
Stav objektu
Dobrý
Vybavení
S vybavením
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
D - Méně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230 V
Bezbariérový
Ne
Výtah
Ne
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.