+420 601 106 601

Prodej vily, Španělsko - Costa Blanka - Alicante

Platja de Sant Joan, Alicante

ID nabídky: 1 923
17 400 000 Kč
12 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Ve výhradním zastoupení vám nabízíme novostavbu luxusní vily ve Španělsku v oblasti Alicante. Tato vila Vás nadchne svým velkorysým prostorem, čtyřmi koupelnami, čtyřmi ložnicemi , nadčasovou kuchyní s nemodernějšími spotřebiči a rozlehlým obývacím pokojem. Dům je vybaven klimatizacemi, venkovními žaluziemi, samostatným vytápěním a také garáží pro dvě auta.
Samozřejmostí je soukromý bazén a krásná zahrada.
Pláže jsou 7 km.
Španělsko je oblíbeným místem jak turistů, tak i lidí, kteří zde chtějí žít. Vila se nachází v blízkosti solných jezer, které mají léčivé účinky a WHO toto místo určila, jako nejdravější pro život časopis Forbes v TOP zajímavých místech světa . Ve Španělsku svítí až 300 dní v roce sluníčko a tak představuje tato lokalita to pravé místo pro odpočinek i trvalé žití.
Na místě Vás bude čekat náš česky hovořící kolega , který Vám pomůže s vyřízením všech potřebných dokumentů a s HÚ. Zajistíme Vám také odvoz z letiště a zpět a ubytování. Zajišťujeme také pro naše klienty kompletní servis pro krátkodobé pronájmy a úklidy i po koupi vily.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat .

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
201 m²
Plocha pozemku
139 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
V bloku
Typ domu
Patrový
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.