+420 601 106 601

Prodej vily, Olive Collection v Daya Nueva

Daya Nueva

ID nabídky: 1 808
7 800 000 Kč
19 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Představujeme Vám krásnou moderní vilu v Daya Nueva ve Španělsku. Na dlážděné terase vás bude hýčkat vlastní bazén o ploše asi 18 m2 a také parkovací místo na pozemku.
Dům je dispozičně řešen jako dvoupodlažní 5+kk.
Moderní kuchyň s ostrůvkem a jídelnou tvoří velký prostorný celek zahrnující také obývací pokoj.
Dále vám budou k dispozici 4 ložnice, 4 koupelny a technická místnost.
Venkovní prostory nabízí také pergolu a záhony se zelení hned na několika místech.
K ložnicím v patře náleží dvě terasy a zadní brankou na zahradě se dostanete k ještě většímu bazénu společnému pro sousedící domy.
Daya Nueva se nachází mezi Alicante a Murcií. V okolí na vás čekají promenády, malebné pláže a romantické majáky na útesech. Navštívíte historické památky, krásná města a moderní čtvrti. Užijete si i noční život a to vše v kulisách nádherné krajiny a přírody.
Umíme refinancovat Vaše finance za cca 2% úrok. Zajistíme veškerý servis, vše od úklidu, čištění bazénu až po předání klíčů včetně zajištění hostů. reálný výnos je přes 10% p.a.
Zavolejte nám a zjistěte více.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
141 m²
Plocha pozemku
222 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.