+420 601 106 601

Dům u pláže, k rekonstrukci - pro investory

Δημοτική Ενότητα Ερμιόνης, Δημοτική Ενότητα Ερμιόνης

ID nabídky: 2 810
21 400 000 Kč
19 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Příležitost, kterou byste neměli promeškat!

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro Vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních. Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je Vám šitý na míru.
Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Pospěšte si! Řecko má prozatím nejvíce cenově dostupné bydlení v Evropě – nebude to trvat dlouho. Nárůst cen s každým rokem nabírá rychlost.

Investiční pozemek 3600 m2 v první linii, rozlohou 215 m2 se nachází přímo na nábřeží, s neomezeným výhledem na Hydra Dokos, se soukromou pláží 35 metrů. Prostorná parcela umožňuje vybudování bazénu, tenisových kurtů s luxusní vilou pro rekreace.

Dům z roku 1900, na začátku své historie fungoval jako taverna/beach bar, potřebuje rekonstrukci, ale je ve výborné lokalitě. Další výhodou je, že stávající dům je zapsaný v katastru, a tak není potřeba vyřizování stavebního povolení. Budova před 20 lety již prošla rozsáhlou rekonstrukcí s výměnou rozvodů. Investorům tak vzniká lukrativní příležitost příjmu ze sezónního pronájmu luxusní vily, a nebo vrátit budově bývalou slávu a začít podnikat v pohostinství se soukromou pláži. Toto místo přímo nabízí využití této možnosti.

Dům se dispozičně skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a WC. Má nádherný výhled na moře, elektrické vytápění, bezbariérový přístup, parkování, komoru, vzrostlou zahradu, krb, klimatizace, elektrospotřebiče, markýzy, žaluzie, dvojitá skla, venkovní BBQ gril, satelitní anténu, je zde přípojka nočního proudu. Vzdálenost od centra vesnice 1800 metrů, od letiště Athény je to 2,5h cesty autem přenádhernou krajinou zeleného Peloponésu. Stejnou vzdáleností je také letiště Kalamata. Přibližně 195 km. Lokalita je známá a oblíbená.

Cena je 890.000 € je k jednání a je včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Cena neobsahuje notářský poplatek. V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transport z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních, kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
215 m²
Plocha pozemku
3 600 m²
Plocha zahrady
3 600 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Parkovací místo:
ANO
Podlaží
1
Vybavení
S vybavením
Velikost
4 pokoje
Rok výstavby
1900
Rok rekonstrukce
2000
Energ. nár. budovy
C - Úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Elektřina
230 V, 400 V
Bezbariérový
Ne
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.