+420 601 106 601

Prodej stavebního pozemnku, 634 m2, Veltruby

Hradišťko I, Veltruby, Hradišťko I

ID nabídky: 3 435
1 990 000 Kč
12 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o velikosti 634 m², který se nachází na okraji obce Veltruby. Ideální místo pro stavbu vašeho vysněného rodinného domu. Tento pozemek představuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro život, a zároveň chtějí být v dosahu civilizace.

Lokalita nabízí výjimečný zážitek z bydlení, kde můžete každý den čerpat inspiraci z okolní přírody. V těsné blízkosti se nachází dvě pískovny, které nabízejí možnosti pro koupání a rybaření, a také rozsáhlé lesy, jež jsou jako stvořené pro procházky a aktivní odpočinek. Místo je tak ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny, kdo si chtějí užívat klidu a soukromí, a přesto být v dosahu všech potřebných služeb.

Pozemek je připraven k okamžité výstavbě s tím, že inženýrské sítě jsou dostupné na hranici pozemku. Díky své poloze na kraji obce si noví majitelé užijí nejen nádherných výhledů do okolí, ale také dostatečné soukromí.

Nezáleží na tom, zda hledáte místo pro klidné rodinné bydlení nebo si přejete realizovat svůj sen o domě na venkově s bohatými možnostmi pro volnočasové aktivity, tento pozemek vve Veltrubech splní vaše očekávání.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
634 m²
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.