+420 601 106 601

Prodej stavebního pozemku, 975m2, Dolní Lhota u Ostravy

Dolní Lhota, Dolní Lhota u Ostravy, Dolní Lhota

ID nabídky: 3 633
Info o ceně u RK
12 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Máme pro vás jedinečnou nabídku pozemku o výměře 975m2, který se nachází v obci Dolní Lhota u Ostravy. Tento pozemek je veden v územním plánu jako SO-plochy smíšené obytné, což nabízí rozmanité možnosti využití pro vaše budoucí bydlení.

Poloha tohoto pozemku je naprosto idylická, nachází se v klidné lokalitě na ulici Lesní, což zaručuje klidné a pohodové bydlení. V okolí najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, jako je obchod, pošta, mateřská školka i základní škola do 5. třídy, což činí tuto lokalitu ideální pro rodiny s dětmi.

Co se týče inženýrských sítí, na pozemku je nově vybudovaná elektrická přípojka. Navíc na hranici pozemku najdete vedení vody, plynu a obecní kanalizace, což zajišťuje veškerý komfort pro váš budoucí domov.

Dopravní dostupnost z obce Dolní Lhota je skvělá, ať už se rozhodnete cestovat autem, autobusem nebo dokonce tramvají do Ostravy. A pokud preferujete menší město, do Opavy se dostanete autem během pouhých 20 minut.

Tento pozemek představuje skvělou investici pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
975 m²
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230 V, 400 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.