+420 601 106 601

Prodej stavebního pozemku 1325 m2 Pyšely

Pyšely, Pyšely

ID nabídky: 3 769
7 290 000 Kč
20 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Prodej stavební parcely v obci Pyšely
Naše společnost má pro vás jedinečnou nabídku stavební parcely ve městě Pyšely o celkové rozloze 1325 m2.
Pozemek je mírně svažitý , orientovaný na jihovýchod a jeho jedinečnost není pouze poloha v již zastavěné části na konci města, ale především disponuje již vzrostlými stromy a keři, skalkou a jezírkem , což dodává pozemku jedinečnou atmosféru . Na náměstí Pyšel se dostanete pěšky cca za 7 min.
Na parcele je nyní garáž o velikosti 57 m2. K pozemku je vypracována kompletní projektová dokumentace na dům 4+1 o rozloze 212m2, která je Vám k dispozici. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě.
Město Pyšely se nachází 15 km jihovýchodně od okraje Prahy a 10 km od města Benešov v posázavské krajině bohaté na lesy a krásnou přírodu. Je velmi vyhledávané k bydlení i rekreaci. Jedno z nejhezčích měst v okolí Prahy.
Do centra Prahy se dostanete autem za 30 min po dálnici D1. Případně můžete využít spojů PID, či vlakové spoje přímo na hlavní nádraží.
Najdete zde vše, co od moderního města očekáváte. Veškerou občanskou vybavenost, školu , školku, obchody, restaurace, lékaře.
Zahrát si zde můžete golf, na vyhlášeném golfovém hřišti, nebo se přidat do týmu fotbalistů. Nejkrásnější jsou zde však turistické trasy pro výlety do přírody , nebo návštěvu okolních historických památek.
Pokud hledáte jedinečné místo , kontaktujte nás a začněte plánovat svůj nový domov!

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
1 325 m²
Plocha zahrady
1 268 m²
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.