+420 601 106 601

Prodej rodinného domu 45 m², pozemek 295 m²

Králíky

ID nabídky: 2 119
2 660 710 Kč
23 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Chcete mít nový a hlavně moderně zařízený dům o ploše 45 m² bez starostí? Dům je řešený dispozičně 3+kk nebo 3+1, dle výběru. Celý domeček má stropy otevřené až do štítu a proto prostor působí velice vzdušně. Nesmírnou výhodou je nízká energetická náročnost budovy.

Dům má plechovou střechu, vnější obložení ze skandinávského smrku, minerální izolace ve stěnách a střeše, PUR pěna s otevřenými buňkami v podlaze, dřevěné příčky, plastová okna s dvojskly, vinylová podlaha. Většina parametrů lze po domluvě upravit podle Vaší představy, protože budete prvními, kteří si užijí vstup dovnitř, kde Vás uvítá příjemná vůně dřeva. V kuchyni je samozřejmostí myčka, lednička s malým mrazákem a pohodlná pracovní deska. Ložnice a pokoj jsou plně vybaveny. Proto je možné se nastěhovat cca v dubnu 2023.

Foto je ze vzorového domu, v ceně tohoto domu není terasa, klimatizace a venkovní rolety. Vše je možné po domluvě dodělat.
Pokud potřebujete prodat současnou nemovitost, abyste mohli koupit tuto nemovitost a obáváte se, že jí neprodáte a přitom závazně zarezervujete tuto nemovitost a hrozí, že byste přišli o rezervační poplatek, tak zde mám pro vás řešení. Bez závazku můžete zarezervovat tuto nemovitost. Za předpokladu, že se postarám o prodej vaší nemovitosti a pokud jí neprodám, nemusíte kupovat tuto nemovitost, nic neriskujete.

Pokud máte nemovitost ve které nemůžete bydlet díky energetické náročnosti a máte dostatečný pozemek, tak Vám tento dům umístíme i na vašem pozemku, který rozdělíme a stávající nemovitost Vám prodáme. Opět vše bez rizika.

Pokud se chcete projít tímto domem jako ve skutečnosti, tak můžete ihned. Pokud jste nenašli v této prezentaci 3D virtuální prohlídku, tak mi napište a já Vám jí rád zašlu.

Pojďme si zavolat a probrat bližší detaily o Vašem novém domově. Budu se na Vás těšit. S pozdravem Filip Špaček.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
45 m²
Plocha pozemku
295 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
C - Úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.