+420 601 106 601

Prodej rodinného domu 4+kk, Oráčov, 1674 m2

Oráčov, Oráčov

ID nabídky: 2 587
7 590 000 Kč
13 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Pořiďte si vlastní dům za rozumnou cenu, který stojí na velkém pozemku zaručujícím soukromí. Dům s dispozicí 4+kk v sobě kombinuje vzhled tradičních rodinných domů a prvky moderní architektury. S užitnou plochou 95,18 m2, třemi pokoji a velkým obývacím pokojem nabízí dostatek prostoru párům i vícečlenným rodinám.
Tradičnímu půdorysu dominuje obývací pokoj s jídelnou o rozloze 23,5 m2, ve kterém se nachází dveře umožňující pohodlný vstup na terasu a na zahradu. Součástí hlavní místnosti je kuchyň, která je volně přístupná a přitom chytře schovaná v rohu domu, aby se oddělil společenský prostor od pracovního.
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů ( cca 3000,-Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu a zajištění souhlasu s užíváním stavby. V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5, 45%!!!
Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V obci Oráčov naleznete jednotu, poštu, mateřskou školu, autobusovou a vlakovou zastávku, zbytek poté v blízké Jesenici vzdálené 7 minut autem.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
95 m²
Plocha pozemku
1 674 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Vybavení
S vybavením
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Okraj obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední elektrické
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.