+420 601 106 601

Prodej rodinného domu 3+kk, 1145 m2, Dolní Kralovice

Dolní Kralovice

ID nabídky: 1 434
7 950 000 Kč
19 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Toto je vzácná příležitost získat vlastní bydlení v rodinném domě za dostupnou cenu. Domov s nádherným výhledem, který stojí na velkém pozemku pro vaše soukromí, se nachází v malebném prostředí mezi Vlašimskou a Hornosázavskou pahorkatinou, nedaleko krásné vodní nádrže Švihov.
Dolní Kralovice, kde se tento dům bude nacházet, nabízejí bohaté vybavení, jako zdravotní středisko, lékárnu, poštu, kino, knihovnu a sportoviště. Tento oblíbený dům s rozlohou 68,78 m2 má co nabídnout jak párům, tak menším rodinám. Jeho dispozice 3+kk zahrnuje dvě ložnice, prostorný obývací prostor, technickou místnost, koupelnu, zádveří a halu.
Hlavní dominantou domu je prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní o rozloze 28,5 m2. Můžete snadno přejít z obývacího pokoje na terasu a zahradu, což vám umožní mít vše na dosah ruky. Důležité je, že jsme při plánování mysleli i na vaše soukromí. Ložnice jsou chytře umístěny v různých částech domu a odděleny koupelnou.
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality se klade důraz na komfort, kvalitu a zejména na nízkou energetickou náročnost (cca 3000 Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci přizpůsobenou individuálním potřebám klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě a v neposlední řadě samotnou výstavbu domu a zajištění souhlasu s jeho užíváním.
A co ještě lépe, v případě zájmu o financování hypotékou nabízíme našim klientům úrokovou sazbu již od 4,99%! Pokud si přejete získat lepší představu o tom, co můžete očekávat, rádi vás provedeme již postavenými domy. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost, ať si ji můžete užít ve svém vlastním domově!

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
69 m²
Plocha pozemku
1 145 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Okraj obce
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Ústřední elektrické
Odpad
Veřejná kanalizace
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.