+420 601 106 601

Prodej rodinného domu, 450 m²

Škroupovo náměstí 152/5, Česká Lípa

ID nabídky: 2 630
7 199 990 Kč
30 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Česká Lípa je město v okrese Česká Lípa v Libereckém kraji. Leží 80 km severně od Prahy na řece Ploučnici s historickým centrem na jejím pravém břehu. Česká Lípa zahrnuje 14 místních částí, které celkem mají přibližně 37 tisíc obyvatel.

Rodinný dům stojící v centru České lípy – Škroupovo náměstí, je koncipován jako 2 samostatné bytové jednotky s možnosti dostavby 3 podkrovního bytu a prostoru pro podnikání (kancelář, obchod apod.). V přízemí se nachází byt 2+1, rekonstrukce proběhla v 2021. V prvním patře najdete byt 4+KK s terasou a samostatným pokojem pro hosty, kterému náleží vlastní toaleta – rekonstrukce proběhla v 2017. Podkroví o celkové ploše 141 m2 je možno proměnit na další bytovou jednotku. V domě se nachází sklep, dvůr a příjemná zahrada jako stvořenou na relax, grilovaní a hrátky s dětmi.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí a budova umožňuje široké spektrum využití, ať už jako vícegenerační bydlení, rozdělení na několik samostatných bytových jednotek, kanceláře, obchod, provoz restaurace nebo spojení vícero aktivit. Poloha centra města já k tomu jako stvořená. Škroupovo náměstí je ve fázi změny na ráj vycházek, relax a pořádání společenských a kulturních událostí.

Blízkostí se nachází rekreačního střediska Machovo jezero a kraj České středohoří je bohatý na krásnou přírodu a cyklostezky.

Pokud v této prezentaci nenajdete 3D virtuální prohlídku, neváhejte napsat a rád Vám ji pošlu. V prohlídce si můžete prohlédnout dům, jako byste v něm byli.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
450 m²
Plocha pozemku
278 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Patrový
Sklep:
ANO
Bazén:
ANO
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Ing. Andrej Kleiman
T.
+420 739 586 572
E.
kleimanandrej@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.