+420 601 106 601

Prodej rodinného domu, 152 m2, Horoušánky

Za Panskou Zahradou 277, Horoušánky, Horoušany

ID nabídky: 3 201
11 900 000 Kč
29 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Velmi pěkný dům za Prahou ve skvělé lokalitě. Velkou výhodou domu je, že díky vysázeným stromům je na terase a zahradě soukromí.

Jedná se o dřevostavbu. Dispozičně je dům výborně vymyšlen. V přízemí je koupelna s WC, velká obývací hala s kuchyní a spíží a s výstupem dvěma francouzskými okny na terasu. Dále je v přízemí zádveří, technická místnost, koupelna a dětský pokoj. V patře je ložnice, pokoj pro hosty, pracovna, koupelna s WC a dvě komory.

Vytápění objektu je zajištěno elektrickými kabely (rohožemi) ve skladbě podlah v každé místnosti. Každý okruh má své ovládání termostatem. Ohřev vody bojlerem. Dům je připojen na vodovodní řad, elektřinu a kanalizaci. Plyn je na hranici pozemku.

Pozemek má vjezd s možností parkování dvou aut za sebou a lze parkovat i před domem, kde stále místo. Zahrada má již vzrostlé stromy poskytující soukromí.

Horoušánky jsou skvěle umístěné a dostupné do Prahy. Hranice Prahy jsou jen 1,5 km a procházkou lesem lze dojít přes Klánovický les do Prahy. Autem 6 min je to na vlakové nádraží Úvaly. Dálnice D11 je pouhé 2 km. V Horušánkách se budete cítit a žít jako na okraji Prahy.

Pokud byste nenašli v této prezentaci 3D virtuální prohlídku ve které se můžete domem procházet jako ve skutečnosti, tak mi napište a já vám jí pošlu.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
152 m²
Plocha pozemku
812 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Parkovací místo:
ANO
Podlaží
1
Vybavení
S vybavením
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Jiné
Odpad
Veřejná kanalizace
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.