+420 601 106 601

Prodej rodinného domu, 117 m²

Lhotka u Mělníka, Lhotka

ID nabídky: 2 617
17 175 000 Kč
14 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Vždy jste si přáli bydlet v prostorném domě s velkou terasou a zahradou? V krásné zalesněné lokalitě s úžasným výhledem Vám na nabízeném pozemku o výměře 3437 m2 postavíme dům na klíč. Jedná se o montovanou nízkoenergetickou dřevostavbu s využitím nejmodernějších technologií výstavby a vybavení v energetické třídě "B" . Dispozičně pak 4 +kk o podlahové ploše 117 m2, vybrat si však můžete i jiný typ bungalovu, upravit dispozice apod. Pozemek bude napojen na elektřinu a vodovod, odkanalizování bude vyřešeno do odpadní jímky. Stavební povolení je vydáno, stavět můžeme po podpisu Smlouvy o dílo téměř okamžitě a cca do 5 měsíců v závislosti na klimatických podmínkách se můžete nastěhovat.
Obec Lhotka se nachází ve středočeském kraji v okrese Mělník. Rozkládá se asi šest kilometrů severovýchodně od Mělníka a žije zde 304 obyvatel.
V obci je obecní úřad, ordinace praktického lékaře a také knihovna. Na místním hřišti se konají dětské dny i promítání letního kina.
Lhotka také leží v cestě několika značeným turistickým cestám i cyklostezkám. V obci je několik podnikatelů, zásobování obyvatel zajišťuje obchod se smíšeným zbožím, občerstvení pak místní hostinec.
Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
117 m²
Plocha pozemku
3 437 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
Jan Bareš
T.
+420 603 577 795
E.
baresjan@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.