+420 601 106 601

Prodej rodinného domu, 120 m²

Zakynthos

ID nabídky: 1 170
16 800 000 Kč
23 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka NE jenom pro investory. Garance vysokého ročního zisku. Dům na ostrově Zakynthos v první pobřežní linii v jedné z nejžádanějších lokalit Jónských ostrovu. Je možnost vlastního přístavu!
„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Dům o rozloze 120 m² je na 1100 m² velkém pozemku.
Dům vyžaduje menšího rozsahu rekonstrukci, která je již v uvedené ceně, včetně bazénu, terénních úprav a zařízení. Neplatíte hned celou částku při koupě, ale až po předání domu.
Fotografie v inzerátu nejsou vizualizace, ale skutečně provedená rekonstrukce podobného projektu, který již od loňského roku přivítali první nadšení turisté. Rekonstrukce vašeho domu, potrvá cca 6 měsíců. Zkušená stavební firma garantuje perfektní provedení dle moderních požadavku tak, aby byl dům připraven k pronájmu během turistické sezóny. Vše je transparentní a pod kontrolou vašeho realitního konzultanta z naší firmy.
Garantujeme nájemní smlouvu od firmy správce a provozovatele na 3-5 let s možností prodloužení. Dům bude používán k pronájmu během turistické sezóny od dubna do konce října. Ostatní 6 měsíců v roce je k vaší dispozici bez omezení. Pokud si budete přát strávit v domě svoji vlastní dovolenou a užít si nádherné bezstarostné dny s kompletním servisem během letní sezóny, není problém se domluvit slevu na nájmu za tolik týdnu, kolik bude dům skutečně obsazen majitelem.
Dům se nachází blízko centra městečka a svou polohou zajišťuje komfort a plnou občanskou vybavenost. Kolem jsou na výběr různé krámky a několik taveren, kde vás vždy rádi přivítají čerstvým a kvalitním středomořským jídlem. Ostrov je znám i velice dobrým klimatem s lahodným sluncem až 300 dní v roce.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Cena 670.000€ je již včetně rekonstrukce.
Cena uvedena včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N1170.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
V rekonstrukci
Užitná plocha
120 m²
Plocha pozemku
1 100 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Bazén:
ANO
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.