+420 601 106 601

Prodej pozemku Komerční, 25 000 m²

Los Maestros, Los Maestros

ID nabídky: 2 589
Info o ceně u RK
13 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Investiční příležitost - nabízíme 2 parcely na prodej s celkovou plochou 25 000 m2, z nichž každá má jedinečnou soukromou pláž o délce 171 metrů. Tyto pozemky nabízí skvělé příležitosti pro hotelový nebo rezidenční projekt, zejména pro stavbu apartmánů. Pro hotelový projekt lze využít kapacitu 250 pokojů nebo 150 pokojů u apartmánů. Výstavba může dosáhnout až 30 metrů s výškou 10 pater.

Pozemky jsou ideální pro investory, hledající výhodné podmínky. Nemovitost Paya Bay byla dlouhodobě nejziskovějším obchodním modelem pro pozemek, s hotelem provozovaným jako franšíza nebo soukromě. Investice se vrátí během 7 až 10 let a výsledná tržní hodnota by mohla dosáhnout mezi 62 až 96 miliony USD.


Tato nemovitost se nachází v Hondurasu, který je pro zahraniční investice velmi přátelský a podporuje investory prostřednictvím turistického zákona (zákon zolitur - bezcelní dovozní clo) a dalších daňových výhod pro investory. V Hondurasu je proces získání provozních a ekologických povolení pro investory rychlejší než na jiných ostrovech, což umožňuje rychlé spuštění projektů. Roatan Island, na kterém se tato nemovitost nachází, je jednou z předních světových potápěčských destinací s bílými písečnými plážemi a sportovním rybolovem.

Na ostrově najdete také zavedené turistické oblasti s krásnými letovisky, plážemi, bary a restauracemi, stejně jako města s nákupními centry, bankami. Ostrov má vysoký turistický růst, s ročním příjmem 1,8 milionu návštěvníků a průměrným ročním růstem 15,4 % v posledních 3 letech. Podle CNN je Roatan Island nejlépe hodnocenou turistickou destinací v Karibiku a nabízí některé z nejlepších pláží na světě.

Pro více informací včetně ceny, neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Komerční
Celková plocha
25 000 m²
Jan Bareš
T.
+420 603 577 795
E.
baresjan@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.