+420 601 106 601

Prodej pozemku, 3957 m2, Kunratice u Cvikova

Kunratice u Cvikova, Kunratice u Cvikova

ID nabídky: 3 899
4 300 000 Kč
15 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli jedinečnou příležitost ke koupi nádherného pozemku o rozloze 3957 m², nacházejícího se v malebné obci Kunratice u Cvikova. Tato lokalita je oblíbená pro svůj klid, přírodní krásy a dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Kunratice u Cvikova leží v srdci Libereckého kraje, obklopené krásnou přírodou, lesy a turistickými stezkami. Tato oblast je ideální pro ty, kteří hledají klidné a tiché místo pro život či rekreaci, a přitom chtějí být v dosahu větších měst jako je Liberec nebo Česká Lípa.

Pozemek má úctyhodnou rozlohu 3957 m², což Vám poskytne dostatek prostoru pro realizaci Vašich snů. Ať už plánujete stavbu rodinného domu, chalupy nebo investiční projekt, tento pozemek nabízí široké možnosti využití.

Pozemek je připravený k okamžitému využití. Nachází se v klidné části obce, s dobrým přístupem po zpevněné komunikaci. Elektrická přípojka je na hranici pozemku, což usnadňuje budoucí výstavbu.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku pozemku. Tato nabídka se na trhu dlouho neohřeje. Využijte této jedinečné příležitosti a zajistěte si svůj kousek ráje v Kunraticích u Cvikova za skvělou cenu.Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
3 957 m²
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.