+420 601 106 601

Prodej pozemku 1202 m2, Soběhrdy, okr. Benešov

Mezihoří, Soběhrdy, Mezihoří

ID nabídky: 2 664
5 150 000 Kč
vč. právního servisu, úschovy, provize
9 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Uvažujete o bydlení s velkou zahradou na klidném místě a přitom v blízkosti měst jako Benešov nebo Praha? Tak právě tato nabídka by mohla splnit Vaše představy o bydlení nebo volnočasovém odpočinku.

V případě zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 4,99 %, dále odhady zdarma bez poplatku, výhodné dofinancování i další finanční služby. Zkuste nás nezávazně a zdarma porovnat.

Soběhrdy se nachází v krásné lokalitě s příjemnými výhledy na okolní panoramata a právě zde nabízíme prodej pozemku o výměře 1202 m2 s hřištěm k možné výstavbě rodinného domu. Soběhrdy jsou vzdáleny 6,5 km od Benešova, zhruba 35 km od Prahy-Chodov. Spojení na vlak zajišťuje PID BUS linka č. 796 (Benešov-Soběhrdy-Přestavlky-Pyšely). Do Benešova na vlak za 15 min.
Max. zastavitelnost pozemku je 30%. Inženýrské sítě jsou dovedeny na pozemek - vodovod, kanalizace, elektřina. V obci Soběhrdy se neplatí vodné/stočné.
Pozemkem prochází vyšší nadzemní el. vedení. Ochranné pásmo pro výstavbu je 7 m od okraje vedení. Není slyšet. V obci se nachází restaurace, obecní úřad a Farmapark Soběhrdy s vyžitím nejen pro děti. Ostatní veškerou občanskou vybavenost, lékaře, školy a školky, obchody se nachází v Benešově.

V rámci naší nabídky služeb jsme schopni pro Vás i postavit dům se všemi náležitostmi za přijatelné ceny. Výběr z mnoha variant rodinných domů typu MODERN, BUNGALOV či KLASIK s možnost individuálního návrhu. Energetická náročnost "A-B" případně až pasivní nebo aktivní dům. Záleží pouze na Vás.

Pro více informací, zájmu o prohlídku mě kontaktujte. Děkuji

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
1 202 m²
Vybavení
S vybavením
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.