+420 601 106 601

Prodej novostvavby, Ostrov Korfu - Sidari

Korfu

ID nabídky: 2 414
7 450 000 Kč
17 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí, za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci. Zadejte nám Vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi.

Tato špičková luxusní vila- dům je perfektně umístěna, s výhledem na západ slunce a je ideálním domem pro někoho, kdo chce to nejlepší! Jedná se o novostavbu z roku 2018, s fantastickým výhledem na moře ze Západního pobřeží Ostrova Korfu.
Dům se nachází 1 km od oblíbené a populární písečné pláže, v klidné čtvrti bez jakéhokoli provozu. Dispozice je třípokojová - 1 obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, 2 ložnice, 1 koupelna, v podkroví pracovna/ložnice.
Obytná plocha celkem je 83 m².
Ideální tvar pozemku 300 m².
Z přízemního pokoje vejdete na přírodním kamenem vydlážděnou terasu s bazénem kde je další jídelní a relaxační zóna. Moderní koupelny s pohodlným sprchovým koutem, ložnice s výhledem na moře jsou vybavené nábytkem včetně vystavených skříni. Útulné podkroví, které lze použít jako další ložnice, kancelář nebo cokoli jiného. Pod domem je velký suterén 30 m2 s místem na pračku a ostatní nezbytné technické věcí, které poslouží ke komfortu obyvatele domu.
Nechybí zde bazén o rozloze 26 m², venkovní posezení pod pergolou, soukromé parkovací místo před domem, trávník s automatickým zavlažováním a zadní zahrada. Dům je vybaven nejmodernějším systémem tepelných čerpadel, které zajišťují vytápění i chlazení velmi ekonomickým a ekologickým způsobem. K dispozici je také obrovská vodní nádrž na 45 000 litrů, která zajišťuje autonomii vody. Jsou zde rozvody pro internet, kabelovou a satelitní TV, domácí kino a bezpečnostní systém s kamerami.
Je málo míst, které vám poskytne tak nádherný výhled na horizont oblohy, kde se z vás stává každý večer nadšený divák premiérového představení nejlepšího režiséra ve světě. Každý den pro vás hraje nová premiéra s nekonečnou fantazií. V hlavní role je paní ,,Příroda''. Ohromující vizuální nádhera - Paleokastritsy a zubaté skály Agios Georgios, které běhen jedné hodiny proměňují celou barevnou paletu po čas západu slunce na ostrovech. Kolem se rozprostírají cypřišové lesy se svou svěží vůni a klikatými malebnými silnicemi. Život zde postupuje bez spěchu a je tu dokonalý úkryt před chaotickým světem.
Cena: 310.000 € (k jednání) včetně servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondence, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
83 m²
Plocha pozemku
300 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Rohový
Typ domu
Patrový
Bazén:
ANO
Parkovací místo:
2
Podlaží
2
Vybavení
S vybavením
Velikost
4 pokoje
Rok výstavby
2010
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Místní zdroj vody
Topení
Lokální elektrické, Jiné
Odpad
ČOV pro celý objekt
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.