+420 601 106 601

Prodej novostavby - řadový rodinný dům 162 m², pozemek 304 m², České Meziříčí (5D-4)

České Meziříčí

ID nabídky: 2 334
6 690 000 Kč
33 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní bydlení v rodinném domě a rádi byste našli svůj nový domov v lokalitě, která vám nabídne příjemné bydlení, kompletní občanskou vybavenost a Orlické hory i Hradec Králové budete mít co by kamenem dohodil? Tak jeden pro Vás máme …

Nabízíme Vám novostavbu rodinného řadového domu o dvou nadzemních podlažích (aktuálně ve výstavbě) a celkové podlahové ploše 162 m² s pozemkem o výměře 304 m². na kraji klidné obce České Meziříčí (kód nabídky 5D-4).

V přízemí se nachází kuchyně s prostorným obývacím pokojem se samostatným vstupem na zahradu, ve kterém najdete dostatek místa pro trávení společných chvil s rodinou a užívání si rodinné pohody a atmosféry. Tu vám v budoucnu může zpříjemnit i instalace krbu, pro kterou je zajištěna stavební připravenost. Současně zde najdete také samostatný pokoj, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu a technickou místnost, ve které je stavební připravenost pro instalaci pračky a sušičky. Poslední místnost a její využití bude již na vašem rozhodnutí, neboť zde může být samostatná garsonka s vlastním sociálním zázemím, kancelář nebo i garáž.

V prvním patře domu najdete nejen ložnici a celkem 3 prostorné pokoje, ale také druhou koupelnu s vanou a samostatnou toaletu.

V obytných místnostech domu je instalována laminátová plovoucí podlaha, dalších místnostech pak keramická dlažba.Dům je zděný s využitím pórobetonových tvárnic QPOR, které mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. V rámci nízkoenergetické náročnosti budovy jsou instalována plastová okna s izolačním trojsklem. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno instalovaným elektrokotlem, ohřev teplé užitkové vody je řešen bojlerem.

Budoucí majitelé určitě uvítají možnost v rámci stavebních etap řešit ještě individuální úpravu projektu, použitých materiálů či dalších stavebních úprav, na kterých je možné se domluvit.Pro případné zájemce je možnost koupit již hrubou stavbu a dokončit si vše dle svých představ.
Termín dokončení stavby a možné nastěhování je 31. 5. 2024.

V obci najdete kompletní občanskou vybavenost, která je zajištěna mateřskou i základní školou, ordinací dětského, praktického i zubního lékaře, lékárnou, poštou, zájmovými, kulturními a sportovní příležitostmi a aktivitami. A samozřejmě pak krásné okolí tvořeno rozmanitou přírodou vyzývající k procházkám či dalším aktivitám.

Obec České Meziříčí má strategickou polohu a nabízí tak vynikající dopravní dostupnost nejen pravidelnými autobusovými linkami do Kvasin, Hradce Králové, Jaroměře, Opočna, Dobrušky nebo i Pardubic. Napojení na dálnici D11 je vzdálené 15 km, díky níž jste v Praze za 75 minut. A pokud chcete vyrazit poznávat krásy hor, tak v Deštném v Orlických horách nazujete lyže za 30 minut nebo ve Špindlerově Mlýně můžete lyžovat za necelých 90 minut.

Vzhledem ke zvýšení komfortu a snížení energetické náročnosti domu došlo k úpravě projektu, nyní probíhá aktualizace PENB.

Zavolejte nám, domluvíme prohlídku.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Ve výstavbě
Užitná plocha
162 m²
Plocha pozemku
304 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Patrový
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
5 pokojů a více
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.