+420 601 106 601

Prodej luxusních apartmánů u moře, Španělsko

Barcelona

ID nabídky: 1 910
30 000 000 Kč
5 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám chceme nabídnout krásné, luxusní apartmány v Barceloně . Apartmány nabízí spoustu prostoru pro Váš odpočinek se svými třemi ložnicemi ,dvěma koupelnami, moderní kuchyní s vestavěnými spotřebiči, klimatizací, venkovními roletami, podlahovým vytápěním a úžasným výhledem na moře se tu budete cítit opravdu báječně . Na krásně udržované zahradě je společný bazén. Tyto apartmány jsou již hotové a čekají právě na Vás.
K moři je to pouhých 300 m.
Tento apartmán představuje výbornou investiční příležitost. Nabízíme kompletní správu nemovitosti.

Na místě Vás bude čekat česky hovořící kolega , který Vás ochotně provede celým procesem koupě a také Vám pomůže se zajištěním hypotečního úvěru.Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
156 m²
Užitná plocha
156 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Parkovací místo:
2
Vybavení
Částečně vybaveno
Plocha kanceláří
135 m²
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.