+420 601 106 601

Prodej luxusní vily, Španělsko - Costa Blanka - Alicante

Barrio Obrero, Alicante

ID nabídky: 1 925
20 400 000 Kč
10 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám chceme nabídnout novostavbu luxusní vily s velkým pozemkem v Costa Blanka v oblasti Alicante.
Vila Vás nadchne svým velkorysým prostorem s nadčasově řešenou kuchyní s vestavěnými spotřebiči. Při výstavbě byl kladen důraz na kvalitu provedení a materiálů. Samozřejmostí jsou venkovní předokenní žaluzie, klimatizace, vytápění , garáž, bazén. Pláže jsou pouhých 9 km.
Pobřeží Alicante je lemováno krásnými plážemi s průzračnou vodou, vhodnou jak ke koupání, tak i k surfování. Z přístavu pravidelně odplouvají lodě na nedalekou Tabarcu. Pokud dáváte přednost výletům po pevnině, můžete se vydat na průzkum vinic v okolí, které samozřejmě nabízí i ochutnávky vín, oliv a olivových olejů, nebo do jeskynního komplexu či do vesničky posazené vysoko v horách.
Pravidelné letecké spojení Praha- Alicante a Pardubice- Alicante.
Na místě vás bude čekat náš česky hovořící kolega, který vám poskytne kompletní servis ,ubytování a odvoz z letiště a HÚ .
Nabízíme také správu nemovitosti.

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
212 m²
Plocha pozemku
500 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.