+420 601 106 601

Prodej komerčního objektu Ubytování, 9 700 m²

Malenovice 327, Malenovice

ID nabídky: 2 604
Info o ceně u RK
29 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivní investiční příležitost v srdci Beskyd! Nabízíme k prodeji Hotel Petr Bezruč.

Toto je ojedinělá příležitost k investici do moderních horských apartmánů včetně bohatého zázemí a možností dalšího rozvoje. Hotel Petr Bezruč nabízí také možnost vybudování centra volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi.

To, co Vás na první pohled uchvátí, je nádherné umístění přímo pod Lysou horou, na jedné z nejfrekventovanějších turistických tras v Beskydech. Nadmořská výška 620 m. n. m. Vás unese do úchvatných výhledů a nádherné přírody, která Vás okouzlí a bude Vás provázet na každém kroku.

Tento exkluzivní hotel má celkovou užitnou plochu 9 700 m², prostorově tedy vyhoví téměř jakémukoli podnikatelskému záměru. Chcete mít luxusní restauraci? Není problém. Pochlubit se může ubytováním pro 300 osob a kongresovými sály pro 400 osob, což jej činí perfektním místem pro pořádání seminářů, školení, konferencí a svateb. K hotelu patří parkoviště s kapacitou 130 míst, které přináší velmi zajímavý roční příjem.

Hotel se rozkládá na pozemku o rozloze přes 94.000 m2, většina z toho je vedena jako plochy občanské vybavenosti - ubytovací zařízení. K dispozici je také více než 35.000 m2 pozemku k další zástavbě, a současný koeficient zastavitelnosti je 15% ze 74.000 m2.

Hotel je napojen na vlastní trafostanici. Voda je jímána z řeky Satiny za výhodnou cenu a následně je vedena do vlastního vodojemu. Odpady jsou řešeny vlastní čistírnou odpadních vod. Vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly a kotelnou na tuhá paliva.

Toto je Váš sen stvořený realitou! Přijďte, poznejte kouzlo horského údolí a nechte se unést nádhernou přírodou Beskyd. Kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
3 429 m²
Užitná plocha
9 700 m²
Stav objektu
Dobrý
Garáž:
ANO
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Adam Martinák
T.
+420 604 430 188
E.
martinakadam@nrgreality.cz
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.