+420 601 106 601

Prodej komerční ubytování, 450 m2, Karlovy Vary, Jáchymov, ul. náměstí Republiky

náměstí Republiky 295, Jáchymov

ID nabídky: 3 285
3 499 000 Kč
20 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

V centru Jáchymova, malebného lázeňského města v srdci hornického regionu Krušnohoří, se nachází bývalý hostinec a penzion, který má všechno, co hledáte. Tento historický dům je umístěn na náměstí v centru města, které nese dědictví UNESCO od roku 2019.
Jáchymov je klíčovým bodem spojujícím západní Čechy a Spolkovou republiku Německo, a proto je nazýván branou Krušných hor. Město má bohatou hornickou minulost s těžbou stříbra, uranu a ražbou tolarů. Toto místo je celoročně vyhledáváno nejen díky svým radonovým lázním, ale také pro zimní sporty, ale také celoroční turistiku a cykloturistiku na Božím Daru, na Klínovci a okolí.
Dům samotný leží na nově vybudovaném náměstí, obklopen již zrekonstruovanými budovami. V přízemí domu najdete prostornou restauraci s kuchyní (cca 190 m2), první patro nabízí potenciál pro vybudování čtyř apartmánů pro 2 - 4 osoby a v podkroví ještě další čtyři apartmány pro 2 - 3 osoby.
Tato nemovitost má ideální polohu – jen pár kroků od jáchymovských lázní, na nádherném náměstí, a jen několik minut od hranice s Německem a sjezdovek na Božím Daru a na Klínovci. To zaručuje neustálý zájem o ubytování, jak od českých, tak od německých klientů.
A aby toho nebylo málo, ještě nabízíme našim klientům skvělou možnost financování hypotékou s úrokovou sazbou již od 4,99 %. Toto je příležitost, kterou nechcete minout! Kontaktujte nás ještě a přijďte si prohlédnout tento unikátní objekt.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
239 m²
Užitná plocha
450 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Parkovací místo:
ANO
Podlaží
2
Vybavení
S vybavením
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Dlážděná
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.