+420 601 106 601

Prodej domu pro bydlení i komerční využití, 4+1, 1391 m2, Tehovec

U Mototechny, Tehovec

ID nabídky: 2 046
15 577 000 Kč
14 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabídka výjimečného bydlení v rodinném domě nedaleko od Prahy, v krásném Tehovci u Říčan, je zde pro vás. Tento dům je situován přímo u silnice spojující Říčany a Mukařov a nachází se na pozemku, který zajišťuje soukromí. Co však toto místo dělá skutečně unikátním, je jeho multifunkční charakter, který nabízí možnost založení vlastního podnikání.
Tehovec, Říčany a Mukařov poskytují veškerou občanskou vybavenost, včetně lékařů, obchodů, sociálních služeb, mateřských školek, základních škol, základní umělecké školy a gymnázií, což zaručuje pohodlný a plnohodnotný životní styl.
Při výstavbě rodinných domů pro naše klienty , který nabízíme v rámci NRG reality, klademe důraz na komfort, kvalitu a zejména na nízkou energetickou náročnost těchto domů, což v praxi znamená náklady na energie přibližně 3 000 Kč měsíčně.
Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, jsme připraveni zajistit kompletní realizaci. To zahrnuje projektovou dokumentaci, která bere ohled na individuální požadavky klienta, zajištění stavebního povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, připojení k inženýrským sítím, samotnou výstavbu domu a získání souhlasu k užívání stavby. Pokud máte zájem o financování hypotékou, rádi vám nabídneme výhodné úrokové sazby již od 4.99 %!
Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro kvalitní a pohodlné bydlení v blízkosti Prahy, ať už se jedná o trvalé bydlení nebo o investici do vlastního podnikání. Nejedná se pouze o dům, ale o možnost nového životního stylu ve velmi atraktivní lokalitě.
Pro další informace nebo prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
125 m²
Plocha pozemku
1 391 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Okraj obce
Voda
Místní zdroj vody
Topení
Ústřední elektrické
Odpad
Jímka
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.