+420 601 106 601

Prodej domu Na klíč, 118 m²

Mezihoří, Soběhrdy, Mezihoří

ID nabídky: 2 634
9 870 000 Kč
12 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Uvažujete o bydlení v rodinném domě s velkou zahradou na klidném místě v malebné vesničce a přitom v blízkosti měst jako Benešov či Praha? Tak právě tato nabídka by mohla splnit Vaše představy o bydlení.

V krásné lokalitě s příjemným výhledem a okolními panoramaty Vám na nabízeném pozemku o výměře 1202 m2 postavíme dům na klíč. Jedná se o montovanou nízkoenergetickou stavbu s využitím nejmodernějších technologií výstavby a vybavení (tep. čerpadlo, podlahové vytápění a rekuperace větrání) v energetické třídě "A" s důrazem na ekologii. Dispozičně se jedná o 4+kk s podlahovou plochou 118,4 m2, vybrat si však můžete i z jiných typů domů, upravit dispozice, či navrhnout zcela dle Vás (možné dosáhnout pasivního nebo dokonce aktivního domu - je to jen na Vás). Pozemek je napojen na elektřinu, vodovod, kanalizaci a prochází jím nadzemní el. vedení. V obci se neplatí vodné/stočné.
Obec Soběhrdy s 394 obyvateli, obecním úřadem a restaurací se nachází ve středočeském kraji v okrese Benešov a nachází se zde i Farmapark se zábavou nejen pro děti.
Dopravní obslužnost v obci zajišťuje PID (linka: Benešov-Soběhrdy-Čerčany-Pyšely).

Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů. Pro klienty, kteří se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - přes projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu až po zajištění souhlasu s užíváním stavby.

V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5,59%, dále odhady zdarma bez poplatku, výhodné dofinancování i další fin. služby. Zkuste nás nezávazně porovnat.

Pro více informací, domluvení prohlídky mě kontaktujte. Děkuji za Váš čas

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
118 m²
Plocha pozemku
1 202 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
Petr Kubišta
T.
+420 771 213 366
E.
kubistapetr@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.