+420 601 106 601

Prodej rodinného domu 4+kk, Mělník, 900 m2

Mělník, Mělník

ID nabídky: 2 586
10 990 000 Kč
15 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

V dnešní době chce bydlet spousta lidí v domě, kde najdou vše, co potřebují pro rodinný život. Přesně pro tyto lidi je určen tento moderní dům, kde 4 pokoje zajišťují dostatek soukromí.
Dům s dispozicí 4+kk v sobě kombinuje vzhled tradičních rodinných domů a prvky moderní architektury. S užitnou plochou 95,18 m2, třemi pokoji a velkým obývacím pokojem nabízí dostatek prostoru párům i vícečlenným rodinám.
Tradičnímu půdorysu dominuje obývací pokoj s jídelnou o rozloze 23,5 m2, ve kterém se nachází dveře umožňující pohodlný vstup na terasu a na zahradu. Součástí hlavní místnosti je kuchyň, která je volně přístupná a přitom chytře schovaná v rohu domu, aby se oddělil společenský prostor od pracovního. Dům bude stát na velkém pozemku zaručujícím soukromí v klidné části města Mělník.
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů ( cca 3000,-Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu a zajištění souhlasu s užíváním stavby.
V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5, 45%!!!
Na pozemku se nachází přípojka elektřiny a průzkumný vrt pro studnu. Přístup poskytuje veřejná komunikace. Pozemek se nachází v klidné části města Mělník, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti do 15 minut.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
95 m²
Plocha pozemku
900 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Voda
Místní zdroj vody
Topení
Ústřední elektrické
Odpad
Veřejná kanalizace
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.