+420 601 106 601

Prodej domu Na klíč, 139 m²

Mělník, Mělník

ID nabídky: 2 586
13 490 000 Kč
23 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

V dnešní době chce bydlet spousta lidí v domě, kde najdou vše, co potřebují. Přesně pro tyto lidi je určen tento moderní dům, kde 3 pokoje zajišťují dostatek soukromí.
Jednoduchý půdorys zajišťuje dostatečný prostor pro úpravy na přání. Prostorný rodinný dům má dispozičně otevřený obývací pokoj s jídelnou.
Dům lze velice dobře přizpůsobit pozemku i světovým stranám tak, aby Vám slunce přinášelo teplo a radost tam, kde potřebujete. Dům bude stát na velkém pozemku zaručujícím soukromí v klidné části města Mělník.
Pokud máte o svém bydlení jinou představu, vyberte si svůj vysněný dům v katalogu: https://living-in.cz/katalog-rodinnych-domu-na-klic/
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů ( cca 3000,-Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu a zajištění souhlasu s užíváním stavby.
V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5, 45%!!!
Na pozemku se nachází přípojka elektřiny a průzkumný vrt pro studnu. Přístup poskytuje veřejná komunikace. Pozemek se nachází v klidné části města Mělník, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti do 15 minut.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
139 m²
Plocha pozemku
900 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
Petr Kaňka
T.
+420 604 787 796
E.
kankapetr@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.