+420 601 106 601

Prodej chalupy, 88 m²

Preláta, Přední Kopanina, Praha

ID nabídky: 2 627
7 990 000 Kč
20 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Chcete pohádkový domek v Praze? Přesto v přírodě a na dosah letiště či velkoměsta? Ano, tento domek v Přední Kopanině Vám toto nabídne a nejen to.
Na prostorném pozemku naleznete dvoupodlažní dům s prostornou chodbou s malým sklepem, obývací částí, kuchyní a ložnicí, součástí obývacího pokoje jsou krbová kamna s výměníkem, která rozvádí teplo skrze celý dům. U schodiště se nachází druhý zdroj vytápění, kterým jsou elektrická kamna. Z ložnice ve druhém patře je příjemný výhled do zahrady. Teplá voda se zde vytváří boilerem. Za domem se nachází prostorná kůlna vhodná pro uskladnění náčiní, grilu a zahradního nábytku.

Po konzultaci na oboru územního plánování a stavebním úřadě lze stavbu rozšířit na cca 150m2 zastavěné plochy. Příslušný úřad se bude vyjadřovat přímo k architektonické studii.

Dům se nachází v klidné části, vhodné pro procházky v přírodě, nedaleko se nachází i Lesní tůňka, která stojí za pravidelné návštěvy.
Okolí se pyšní známým fotbalovým klubem Fc Přední Kopanina, románskou rotundou z 12.století. V dojezdové se jsou Nebušice, součástí nichž je známá vyhlídka a vstup do Šáreckého údolí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
88 m²
Plocha pozemku
685 m²
Typ nemovitosti
Chalupa
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Sklep:
4 m²
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Štěpán Vlček
T.
+420 608 001 475
E.
vlcekstepan@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.