+420 601 106 601

Prodej bytu, Španělsko - Barcelona

Barcelona

ID nabídky: 1 905
6 480 000 Kč
5 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Dovolujeme si Vám nabídnout krásný apartmán v Barceloně . Apartmán nabízí spoustu prostoru pro Váš odpočinek se svými dvěma ložnicemi ,dvěma koupelnami, moderní kuchyní s vestavěnými spotřebiči, klimatizací, venkovními roletami a úžasným výhledem na moře se tu budete cítit opravdu báječně . Na krásně udržované zahradě je společný bazén.
Tento apartmán představuje výbornou investiční příležitost. Nabízíme kompletní správu nemovitosti.

Na místě Vás bude čekat česky hovořící kolega , který Vás ochotně provede celým procesem koupě a také Vám pomůže se zajištěním hypotečního úvěru.

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Dispozice bytu
2+1
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
59 m²
Umístění v objektu
3. podlaží
Druh objektu
Cihlová
Vlastnictví
Osobní
Vybavení
Bez vybavení
Plocha podlahová
59 m²
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.