+420 601 106 601

Prodej bytu 4+1, 146 m², Villa Bianca, Praha-Bubeneč

Pod kaštany 1106/17, Bubeneč, Praha

ID nabídky: 3 773
33 620 000 Kč
23 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v centru Prahy, ale přesto v klidném a bezpečném prostředí? Velkoryse pojatý byt v unikátním projektu Villa Bianca představuje jedinečnou příležitost k bydlení v prestižní lokalitě pražského Bubenče. Projekt vychází z původní historické Vily Bianca navržené architektem Kotěrou a nabízí naprosté soukromí a bezpečnost díky moderním bezpečnostním opatřením včetně ostrahy 24/7.
Jeden z nejlepších bytů v celém projektu se nachází v bloku A ve třetím patře ze čtyř a má rozlohu téměř 146 m2 s 18m2 lodžií. Disponuje prostorným dobře prosvětleným obývacím pokojem s krásnými výhledy do okolí, kuchyní s jídelnou a celkem třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a samostatnou toaletou. Ze všech pokojů je přístup na lodžii, což poskytuje možnost relaxace na čerstvém vzduchu. K bytu patří také parkovací stání a sklep o naprosto bezkonkurenční velikosti a to téměř 17 m2. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost vhodnou pro nejnáročnější klientelu a zároveň je lokalita velmi dobře dostupná do centra Prahy, což umožní rychlé spojení s veškerými místy zájmu. Tato nemovitost poskytuje kombinaci pohodlí, klidu a bezpečí v jednom z nejprestižnějších a nejbezpečnějších rezidenčních projektů v Praze, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají výjimečné bydlení na úrovni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do you want to live in the center of Prague, but still in a quiet and safe environment? A generously designed apartment in the Villa Bianca project represents a unique opportunity to live in the prestigious location of Prague's Bubeneč. The project is based on the original historical Villa Bianca designed by architect Kotěra and offers complete privacy and security thanks to modern security measures including 24/7 security.
One of the best apartments in the entire project is located in block A on the third floor out of four and has an area of almost 146 m2 with an 18 m2 loggia. It has a spacious well-lit living room with beautiful views of the surroundings, a kitchen with a dining room and a total of three bedrooms, two bathrooms and a separate toilet. All rooms have access to the loggia, which provides the opportunity to relax in the fresh air. The apartment also includes a parking space and a cellar of an absolutely unrivaled size of almost 17 m2. The surroundings offer complete civic amenities suitable for the most demanding clients, and at the same time, the location is very accessible to the center of Prague, which enables quick connections to all places of interest. This property provides a combination of comfort, peace and security in one of the most prestigious and secure residential projects in Prague, making it an ideal choice for those looking for exceptional high-end living.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Dispozice bytu
4+1
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
181 m²
Umístění v objektu
4. podlaží
Druh objektu
Smíšená
Vlastnictví
Osobní
Sklep:
17 m²
Garáž:
1
Lodžie:
18 m²
Náklady na bydlení
18000
Podlaží
5
Podlaží podzemní
1
Vybavení
S vybavením
Plocha podlahová
146 m²
Rok kolaudace
2002
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Ústřední dálkové
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Betonová, Dlážděná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230 V
Bezbariérový
Ano
Výtah
Ano
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.