+420 601 106 601

Prodej bytu 2+kk, 85 m²

ID nabídky: 1 513
4 512 000 Kč
7 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Nabízíme Vám krásné nové byty v San Javier v Oblasti Mar Menor .Mar Menor je slaná laguna Středozemního moře, která se nachází v regionu Murcia na jihovýchodě Španělska. Jedná se o největší španělskou lagunu, která je chráněna mnoha způsoby, včetně zařazení na Ramsarský seznam mezinárodně významných oblastí. Díky svým zvláštnostem je velmi významnou turistickou destinací v rámci letní a plážové turistiky. V této oblasti je téměř po celý rok slunné počasí a tak toto místo představuje ideální podmínky k žití . Pláže v pěší dostupnosti a výhled na moře , to vše nabízí naše apartmány , které jsou dispozičně řešeny dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami a obývací místností s kuchyní. Dále každý apartmán má prostornou terasu a parkovací místo. Na místě se Vám bude věnovat náš česky hovořící kolega, který Vám pomůže s vyřízením HÚ.
Také Vám pomůžeme vyřídit vše potřebné ke koupi nemovitosti.
Nabízíme kompletní správu nemovitosti.
V případě zájmu mě kontaktujte .

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Dispozice bytu
2+kk
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
85 m²
Umístění v objektu
1. podlaží
Druh objektu
Cihlová
Vlastnictví
Osobní
Vybavení
Bez vybavení
Plocha podlahová
85 m²
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.