Prodej bytů 1+kk - 2+kk, Praha 5 - V bloku, Malvazinky

Dům
Vstup do budovy
Dům
Relax zona
Relax zona
Recepce s halou
Prádelna
Fittness
Chodba
Hala
Půdorys k bytu 2+kk
Půdorys k bytu 2+kk
Byt
Koupelna
Byt
Byt
Byt
Koupelna
Byt
Byt
Dům
Vstup do budovy
Dům
Relax zona
Relax zona
Recepce s halou
Prádelna
Fittness
Chodba
Hala
Půdorys k bytu 2+kk
Půdorys k bytu 2+kk
Byt
Koupelna
Byt
Byt
Byt
Koupelna
Byt
Byt

Popis nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout byty o dispozic 1+kk a 2+kk v cenovém rozmezí od 3 074 000,- Kč do 6 468 000,- Kč ve finančně nejdostupnějším bydlení v Praze 5.

Ubytovací jednotka 2+kk o velikosti 64,8 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží domu s výtahem. K jednotce též náleží sklepní kóje 1,2 m² a parkovací stání 12,5 m² a druhá ubytovací jednotka 2+kk o velikosti 66,4 m² se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu. K jednotce také náleží parkovací stání 11,3 m² a sklepní kóje 1,2 m²

VBLOKU je vize domova a nekonvenční bydlení, které Vám umožní žít stylově a nezávisle.

2+kk Vám nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design s krásnými výhledy na Prahu a přírodu.

Projekt se nachází ve skvělé lokalitě na Praze 5 v Malvazinkách. A proč bydlet zrovna tady? Máte odtud všude na dosah – pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávku máte 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHDčkem na Anděl za 10 minut a autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jste za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), tramvaji či vlakové zastávce. Zajděte si na procházku do přírodního parku popřípadě skočte do kancelářského komplexu Waltrovka na sushi, salát nebo pořádný kus masa v nejrůznějších restauracích či na kávu do Starbucks.

Objekt je součástí rezidenčního projektu VBLOKU, který nabízí malometrážní ubytovací jednotky. Tento typ bydlení je ideální pro studenty, mladé rodiny nebo jako alternativa hotelového bydlení pro mimopražské zaměstnance firem.

Jako rezident budete mít možnost využívat velké množství sdílených prostor, které Vám umožní zvát přátele na setkání, promítání filmů, cvičení, grilování, posezení či piknik u fontány a mnoho dalšího. A jaké že to máte prostory k dispozici? 2x fitness, prádelnu, společenské místnosti, TV room, 24 hodinovou recepci a centrální zahradu. Ať už pozvete sousedy na grilovačku nebo zajedete do centra na nákupy, vše budete mít na dosah ruky. K dispozici máte však i stanici elektrokol.

Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 1006 Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Jinonice Ulice Peroutkova Cena Cena bytu 3 074 000
Kontaktujte nás
*
*
*
email: fname: fullname: phone: lname:
Poloha zadaná inzerátem je ulice