+420 601 106 601

Pozemek k výstavbě rodinného domu, Dlouhá Lhota u Mladé Boleslavi

Dlouhá Lhota, Dlouhá Lhota

ID nabídky: 2 856
3 490 000 Kč
Lze dokoupit vedlejší rohový pozemek o velikosti 624m2
9 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Rovinatý, krásný pozemek má ideální velikost pro výstavbu rodinného domu, 608 m2.
Zahrada je plná vzrostlých stromů a okrasnou zelení. Z jedné strany pozemek lemuje malý potůček, který protéká do blízkého malebného rybníku. Ke hranici pozemku je přivedené elektřina, veřejný vodovod, kanalizace.

Útulná, rodinná obec Dlouhá Lhota se nachází přímo na půl cesty mezí přenádhernou krajinou Českého Ráje a rušným obchodním městem Mladá Boleslav, centrum, který je pouhých 8 km od domu, který Vám nabízím. Lokalita je bohatá nejenom přírodními krásami, ale i občansko-kulturními zážitky. Právě sem jezdí turisti z celé republiky za kulturními a přírodními památkami. Vše toto můžete mít, včetně Golfového Resortu na dosah jízdy na kole do 30 min.
Úžasným je i fakt, že Pražská Metropole je vzdálená pouhých 30-40 min autem po dálnice. Kultura, zábava i pracovní příležitosti jsou na dosah ruky!

Lokalita je velmi klidná s rezidenčním sousedstvím rodinných domů s velkými pozemky.

V obci Dlouhá Lhota je dostupná pravidelná autobusová a vlaková doprava. Je zde vše, co je potřeba pro komfortní bydlení na venkově – prodejna potravin, ordinace doktora, MŠ, ZŠ, dětské a fotbalové hřiště, hospoda, tenisový kurt, hostinec a v krátké docházkové vzdálenosti je i autobusová zastávka.

V případě Vašeho zájmu, Vám naše firma poskytne kompletní dodávku stavby "na klíč" z vybraných hotových projektu. Tato možnost má pro kupujícího obrovskou výhodou, jelikož Vám ušetři nejenom značnou částku peněz za projektovou dokumentaci, ale i spoustu času na vyřizování stavebního povolení a velmi obtížného a náročného v dnešní době shánění dodavatelů řemesel.
S financováním rádi pomůžeme, umíme jej zajistit za nejvýhodnějších podmínek finančního trhu. Pro naše klienty banky smluvně poskytují hypoteční úvěry již od 4,9% ročně.

Tak neváhejte a objevte kouzlo tohoto unikátního místa, kde se v zahradě směje štěstí!
Těšíme se na vás ve Dlouhé Lhotě

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
608 m²
Vybavení
S vybavením
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230 V, 400 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.