+420 601 106 601

Luxusní vila v Sierra Cortina, Benidorm

Colonia Madrid - Foietes, Benidorm

ID nabídky: 1 766
54 000 000 Kč
16 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní vilu s nádherným výhledem na moře, která se nachází v exkluzivní zóně Sierra Cortina, ve městě Benidorm.
Celková plocha vily je 615 m2, užitná plocha je 582 m2 a zahrnuje 5 ložnic a 6 koupelen.
V přízemí se nachází obývací pokoj-jídelna, kuchyně, technická místnost a koupelna pro hosty. Zakrytý panoramatickými okny zahrnuje dokonalou integraci s vnějším prostředím, kde je velká terasa, zahrada, gril a bazén ve stylu nekonečna, který vám umožní relaxovat a užívat si nesrovnatelnou krajinu moře a moře.
Ve druhém patře jsou tři ložnice, každá s en-suite koupelnou a vestavěnými skříněmi . Všechny ložnice mají přístup na terasy s výhledem na moře.
V horním patře najdeme terasu solária 160 m2 s otevřeným výhledem, vířivky, relaxační zónou a místem pro využití volných chvil.
Vila má také přízemí, které lze využít jako apartmán pro hosty. V patře jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, prádelna, dále velká místnost, kterou lze zařídit jako posilovnu, relaxační místnost, lázně, hernu, kino a mnoho dalšího. Toto patro má také terasu s nádherným výhledem na moře.
A konečně, podlaha dosahuje úrovně ulice, odkud se dá vstoupit do domu, a je zde dostatek místa pro 4 auta. Pro maximální pohodlí jsou všechna patra propojena výtahem. Jedná se o exkluzivní vily svým výhledem, polohou, jihovýchodní orientací, velmi kvalitní konstrukcí, vybavené designovým nábytkem v kuchyni a koupelně, elektrospotřebiči a LED osvětlením zvenčí.
Samotná poloha z něj dělá skvělou volbu pro mnoho rodin, které zvažují přestěhování do trvalého bydliště, protože Elian's British School La Nucia je vzdálená pouhých 10 minut jízdy a pouhé 2 km odtud je velké nákupní centrum La Marina s mnoha obchody pro všechny chutě. K nádherné pláži Poniente od urbanizace necelé 4 km.
Město Benidorm, kde se vila nachází, je jedním z nejrychleji rostoucích a nejatraktivnějších investičních měst ve Španělsku. Město je považováno za turistické hlavní město Costa Blanca a každoročně přitahuje miliony turistů.
Přímé letecké spojení Praha - Alicante, Praha -Pardubice. Na místě máme česky hovořícího kolegu , který se Vám bude věnovat a vyřídí Vám vše potřebné pro koupi této ,nebo jiné nemovitosti.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala , neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
582 m²
Plocha pozemku
1 000 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.