+420 601 106 601

Luxusní vila v Barceloně

Barcelona

ID nabídky: 1 857
29 496 960 Kč
11 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní vilu v Barceloně . Vila nabízí spoustu prostoru pro Váš odpočinek se svými 5-ti ložnicemi , moderní kuchyní s vestavěnými spotřebiči , dvěma koupelnami a centrálním topením se tu budete cítit opravdu báječně . Na krásně udržované zahradě najdete bazén a grilovací koutek pro posezení s přáteli.
Vila je postavena v nejvyšším standardu s důrazem na kvalitu materiálů.
Tato vila představuje výbornou investiční příležitost. Nabízíme kompletní správu nemovitosti.
Na místě Vás bude čekat česky hovořící kolega , který Vás ochotně provede celým procesem koupě a také Vám pomůže se zajištěním hypotečního úvěru.

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
349 m²
Plocha pozemku
842 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.