+420 601 106 601

Prodej vily, 427 m²

ID nabídky: 1 478
32 400 000 Kč
6 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní vilu s nádherným výhledem na moře v Alicante.
Zahrnuje 4 ložnice a 5 koupelen , 3 terasy a velký soukromý bazén
Pobřeží Alicante je lemováno krásnými plážemi s průzračnou vodou, vhodnou jak ke koupání, tak i k surfování. Z přístavu pravidelně odplouvají lodě na nedalekou Tabarcu. Pokud dáváte přednost výletům po pevnině, můžete se vydat na průzkum vinic v okolí, které samozřejmě nabízí i ochutnávky vín, oliv a olivových olejů, nebo do jeskynního komplexu či do vesničky posazené vysoko v horách.
Na místě vás bude čekat náš česky hovořící kolega, který vám poskytne kompletní servis ,ubytování a odvoz z letiště HÚ .
Nabízíme kompletní správu nemovitosti.
Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Projekt
Užitná plocha
427 m²
Plocha pozemku
637 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Okraj obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.