+420 601 106 601

Luxusní rodinné sídlo u Jónského Moře

κ. Ζακύνθου, Μποχάλη

ID nabídky: 2 081
30 000 000 Kč
31 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí, developerské novostavby rekreačních komplexů či areálu nebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci. Zadejte nám Vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi.

Máme pro Vás další novinku a tou je luxusní vila, nacházející se na hřebeni kopce Bochali, ve svěže zeleném letovisku Akrotiri na ostrově Zakynthos (pro ty, kdo znají Prahu, můžeme porovnat tuto lokalitu s Pražskou Hanspaulkou)!
Tato majestátní kamenná vila shlíží přímo na Jónské moře a je vzdálena pouhých 1.500 m o pláže a 2,5 km od hlavního města Zante.

Vila byla postavená v roce 2010 a svou dispozicí poskytuje dostatek soukromí, jelikož se nachází na konci slepé ulice a je obklopena zelení.
Nadstandardní provedení poukazuji na dřevo z masivu, bílý přírodní kamen a spousta ručně vytvořených designových prvků v interiéru.
Disponuje celkem pěti klimatizovanými ložnicemi, do kterých se pohodlně dostanete masivním schodištěm, v přízemí naleznete prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, který je napojen na plně vybavenou kuchyň s jídelnou. Celkem jsou zde tři stylově zařízené koupelny a dvě toalety. V podkroví byl vybudován i prostorný loft, který je užíván jako soukromá kancelář s výhledy na moře. Z kuchyně vyjdete přímo k venkovnímu posezení s grilem, kde díky okrasným dřevinám budete mít dostatek soukromí na večerní grilování. Prostorné posezení naleznete i u soukromého bazénu s hydromasáží, kam se pohodlně dostanete z obývacího pokoje.

Toto kamenné panství, postavené s vkusem a majestátními prvky se nachází pouhé 3 km od jedné z nejkrásnějších pláží na Zakynthosu a tou je Tsilivi! Naleznete zde zlatavý písek s pozvolným vstupem do tyrkysového moře. Pouhých 400 m je vzdálen i dům národního básníka Řecka Dionysia Solomose a na nákupy můžete vyrazit přímo do hlavního města, které je vzdáleno pouhých 2 km.

Zakynthos nebo-li ,,Ostrov vůní‘‘ je plný krás v podobě tyrkysového moře, bělostných pláží, útesů a podmořským životem. Můžete zde vyrazit na proslulou pláž s vrakem Navagio, na prohlídku Modrých jeskyní nebo za mořskými želvami a večer zakončit v jedné z taveren s příjemnou atmosférou nočního života zde na ostrově.

Cena 1200.000€ neobsahuje notářský poplatek a smluvní provize RK včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance. V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
310 m²
Plocha pozemku
1 000 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Bazén:
ANO
Vybavení
S vybavením
Velikost
5 pokojů a více
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.