+420 601 106 601

LaaLu Vila na Ostrově Zakynthos

κ. Βανάτου, Τσιλιβί

ID nabídky: 2 362
13 750 000 Kč
29 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí, za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.
Tentokrát se vám odvážím ukázat jeden z nejkrásnějších bungalovů, kde je chytrý půdorys spojen s tradicí kamenného domu a moderním vybavením. Dům je proveden ve stylu „modern farm“ a vás hned okouzli na první pohled vkusem interiérového designera a architekta.
LaaLu Vila se nachází na Ostrově Zakynthos, v městské čtvrtě Koukounariá.
Leží 9 km od letiště, 5,6 km od Byzantského muzea, 5,8 km od vždy zalitým sluncem náměstí Dionisios Solomos, anebo pouhých 6,1 km od přístavu Zakynthos.
Dům má velký obývací pokoj s krbem a tak prostornou kuchyni, že by si zde cítil komfortně i opravdový Master Šéf, 3 světlé ložnice, 3 koupelny, každá ve svém stylu a odlišných barvách a samostatným vstupem na terasu s výhledem na bazén. Podlahová plocha domu je 125 m2, ale velice „smart“ půdorys klame dojmem, že dům je o hodně vetší.
Nádherný velký pozemek se nachází v zátiší olivovníku, má rozlohu přes 2000 m2, dominantou je neuvěřitelně krásný, s velikánskou korunou strom LaaLu, který daroval toto romantické jméno nedávno vzniklé kamenné vile na svém pozemku. Večer se koruna stromu a zahrada rozsvítí venkovním osvětlením, které ponoří každého do své vlastní smyšlené pohádky.
Prostorné parkování na pozemku umožňuje uspořádání velké party pro více hostů, bez toho abyste někoho rušili, nebo se omezovali ve svém soukromí.
Vila je připravena k turistickému provozu a k tomu se nabízí veškeré vybavení včetně klimatizaci, Wi-Fi, zabezpečení, ložního prádla, ručníky, satelitního TV s plochou obrazovkou, spotřebiče s nádobím a ping-pong na zahradě s grilem BBQ.
Je to opravdu klidné místo obklopené farmami, každé ráno můžete snídat venku a poslouchat ptáky, kohouty, relaxovat a sedět a užívající si východ slunce.
Vila se nachází ve slepé uličce mezi stromy starých oliv, zde nečekejte, že kolem vás půjdou davy turistu, ale ve výsledku je to ta obrovská výhoda, pokud si chcete užít klid a soukromí. Zároveň je toto místo poblíž občanské vybavenosti a je klidné a bezpečné.
Je to pouhých 10 minut autem či skútrem do centra města a pláže. Zdejší oblast tvoří převážně rodiny domy.
Je to to pravé místo, kam se vám bude chtít vrátit!
Cena 550.000 € eur neobsahuje notářský poplatek a smluvní provize RK včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance. V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
125 m²
Plocha pozemku
2 300 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Bazén:
ANO
Vybavení
S vybavením
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Polosamota
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Místní zdroj vody
Plyn
Individuální
Komunikace
Asfaltová
Bezbariérový
Ne
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.